Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

M2bob, wyłącza się po 2 minutach


soniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak jak w temacie.

wszedł update do m2bob'a, po 2 minutach od włączenia gra się wyłącza i bot znowu włącza grę i tak w kółko. 

0 errorów.

 

Opublikowano

Odinstaluj m2boba i metina i wgraj na nowo bo u mnie działa normalnie lub jeśli masz antywirusa to dodaj do wyjątku te foldery i adresy www

Dodaj to do wyjątków w antywirusie 

C:\Users\NAZWA UŻYTKOWNIKA\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\IE\TXV5DZ97\M2Bob[1]

Folder M2boba i możesz jeszcze dodać osobno m2bob.exe i M2Bob - Patcher.exe  tak dla pewności 

Folder GameGuard z metina 

W lokalizacji C:\Program Files (x86) znajdziesz folder o dziwnej nazwie u mnie on nazwya się 1xqluqsqiln w nim są pliki które też dodaj do wyjątków 

Strony WWW 

http://m2bob.net
http://m2bob.net/*
http://ni220471_1.vweb02.nitrado.net/Patch/M2Bob.exe
http://ni220471_1.vweb02.nitrado.net/*

U mnie było tak że nie mogłem odpalić więcej niż jednego metina i jak dodałem to do wyjątków dopiero mogłem odpalić wiele metinów na raz przez m2boba.

A niedawno mój antywirus przywalił się do tego co patcher pobiera dlatego po dodaniu stron www do wyjątków wszystko działa perfekcyjnie

 

-----------------------------------------------

502 Bad Gateway

504 Gateway Time-out

23/7 Na MPC :)

-----------------------------------------------

PandoraMT2  2016 - Filmik

PandoraMT2  2014 - Filmik

 

 

 

 

Opublikowano

@up dzięki, ale ja mam problem po update. czekam na kolejny bo przy połowie opcji wywala. wyczytałem na ich forum

Opublikowano

pickup nie działa, mobber nie działa dużo by wymieniać. da się bocić ale trzeba być przy pc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...