Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisywanie mysql bez txt, wierzchowiec, skille


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, uzbierało mi się parę pytań i problemów, może ktoś rozwieje moje wątpliwości.

 

Jak dodać efekt dymu jaki zawsze towarzyszy wierzchowcowi (np. dzik wojenny miał czerwoną chmurę)

 

Jak ustawić w src aby bryła złota id: 80008 po kliknięciu zamieniała się na 500kk + po przekroczeniu 1,9kkk w eq z automatu zabierało 500kk i dodawało bryłe do eq?

 

I ostatnie zasadnicze pytanie, ustawiłem, że na start dostaje się eq+9 i do tego języki na poziom perfect + 11lv konia, dlaczego to wszystko po relogu znika jakby było na 0pkt? (chodzi tu tylko o te skille języków i lv konia) dodam, że koń normalnie się przywołuje-bojowy czyli tak jak być powinien. Do tego mogę czytać nowe ku języków pomimo, że już je mam na p. Dlaczego tak się dzieje? ;v

 

Generalnie to przy każdym restarcie serwera muszę wgrywać fixa na połysk i świecenie http://wklej.org/id/3006723/

pomimo tego, że po wgraniu go konwertuje proto serwerowe do txt i z txt pakuje proto clientowe do root. Dlaczego tak się dzieje? ;v [pliki terenzo]

 

2ga sprawa to czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego po założeniu pieczęci np. dzika wojennego (na slot obok szarfy) to postać na niego wsiada i następnie po sekundzie zsiada zostawiając pieczęć na slocie? Tutaj zamieszczam ustawienia pieczęci dzika z navi:


71124	71124	Biały Lew	28	3	0	1	33024	9216	128		0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	28800	0	0	0	0	0	-1	-1	-1	-1	-1	-1	0	0	0
71125	71125	Pieczęć Dzika Wojennego	28	3	0	1	33024	9216	128		0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	28800	0	0	0	0	0	-1	-1	-1	-1	-1	-1	0	0	0
71126	71126	Pieczęć Wilka Wojennego	28	3	0	1	33024	9216	128		0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	28800	0	0	0	0	0	-1	-1	-1	-1	-1	-1	0	0	0
71127	71127	Pieczęć Szarż. Tygrysa	28	3	0	1	33024	9216	128		0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	0	28800	0	0	0	0	0	-1	-1	-1	-1	-1	-1	0	0	0

type 28, subtype 3 - czyli tak jak powinno być gdy na serwerze są szarfy

//zmiana questa pomogła, musiałem mieć jakiegoś zjebanego (a miałem standardowego z plików terenzo)

 

Poda ktoś query do account na dodanie do wszystkich nowych kont 3ręke do podnoszenia golda?

rozwiązane, dzięki @BezProcentów

 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Z tym schodzeniem jak się nie mylę wina questa.

Sprawdź ten:

[code]http://wklej.org/id/3271948/[/code]

Co do proto, daj mi wpis tego truciaka.

Co do sprzedawania bryłek, nie lepiej zrobić uproszczoną wersję klikaniem?

Ale co do tego, miałem kiedyś tak że musiałem wpisać 3x więcej, teraz już tak nie mam ale z racji że to dawno to nie pamiętam

 

Co do 3 ręki:

ALTER TABLE account
ALTER autoloot_expire SET DEFAULT '2058-01-01 18:00:00';

Opublikowano

wpis truciaka z item_proto serverowego

189	189	Zatruty miecz+9	1	0	0	2	32	1	16		360000	2770000	0	0	0	5	1	75	0	0	7	26	0	0	0	0	0	0	0	100	140	137	-1	-1	-1	-1	-1	-1	100	3	-1

 

Wersja z klikaniem czyli przez questa tak? Możesz mi go wstawić

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

tutaj z proto client, ale w tym momencie znowu działa, a przed chwilą wgrywałem nowe db

189    "189"    "ITEM_WEAPON"    "WEAPON_SWORD"    2    "ANTI_MUDANG"    "ITEM_TUNABLE"    "WEAR_WEAPON"    "NONE"    360000    2770000    0    0    5    "LEVEL"    75    "LIMIT_NONE"    0    "APPLY_ATT_SPEED"    26    "APPLY_NONE"    0    "APPLY_NONE"    0    0    0    0    100    140    137    100    3    -1

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

spoko już działa to świecenie jak powinno. możesz mi tylko wytłumaczyć dlaczego w Twoim queście

[19322] = { 20250,	60*60*24*365,	apply.ATTBONUS_MONSTER,	20,		1,	false, apply.ATTBONUS_MONSTER,	20	},
[71127] = { 20117,	60*60*24*365,	apply.ATTBONUS_MONSTER,	20,		1,	false	},

przy pieczęci 19322 jest 2x apply.ATTBONUS_MONSTER, 20? to się jakoś sumuje na 40 czy co?

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

teraz znowu np. wprowadziłem zmiany w item proto, ściągnąłem z serwa jako txt i zapakowałem do clienta, włączyłem serwer i świecenia nie ma, a proto z clienta wskazuje, że jest specular na 100 (przedstawiony wycinek pochodzi z proto clienta)

189	"189"	"ITEM_WEAPON"	"WEAPON_SWORD"	2	"ANTI_MUDANG"	"ITEM_TUNABLE"	"WEAR_WEAPON"	"NONE"	360000	2770000	0	0	5	"LEVEL"	75	"LIMIT_NONE"	0	"APPLY_ATT_SPEED"	26	"APPLY_NONE"	0	"APPLY_NONE"	0	0	0	0	100	140	137	0	3	-1

jak to możliwe, że mam normalnie ustawione swiecenie i polysk w proto client i serwer, a za uja go nie widać w grze?

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Ale ta truta nie ma specular [co dałeś wpis]

189	"189"	"ITEM_WEAPON"	"WEAPON_SWORD"	2	"ANTI_MUDANG"	"ITEM_TUNABLE"	"WEAR_WEAPON"	"NONE"	360000	2770000	0	0	5	"LEVEL"	75	"LIMIT_NONE"	0	"APPLY_ATT_SPEED"	26	"APPLY_NONE"	0	"APPLY_NONE"	0	0	0	0	100	140	137	100	3	-1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...