Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujemy gildi, klanów etc! - Wiele funkcji!


MM55

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, oferuję kanały dla gildii na serwerze TeamSpeak są wszystkie wolne kanały premium!

IP: Wazznet.com | TS-Week.PL

TeamSpeak posiada:

Licencję 256 slotów (legalna licencja)

Mbot 25.1 (k-scripts)

- wszystko to co poniżej i wiele więcej! :D

Stronę WWW (k-scripts)

- rankingi, weryfikacja, kanał prywatny, sklep, profil osoby i inne! 

LiveCenter (k-scripts)

- możliwość nadawania rang, wezwania admina, rejestracji, wyświetlania informacji o sobie. 

Banner (k-scripts)

- informacje, pogodynka, ilość adminów, użytkowników, godzina

Dodatkowo dla każdej gildi bot muzyczny :)

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:

[email protected]

GG: 49398975

fb: TS-Week.PL

 

 

Opublikowano

Polecam , sam nawiązałem współprace kontakt z administracją jest idealny , wszystko do dyspozycji music boty , auto register , auto nadawanie rangi itd. Zapraszam gorąco.

Opublikowano
3 godziny temu, _Robak napisał:

Polecam , sam nawiązałem współprace kontakt z administracją jest idealny , wszystko do dyspozycji music boty , auto register , auto nadawanie rangi itd. Zapraszam gorąco.

Jak współpracujesz, to jaki jest sens to komentować?

/

Nie polecam MM55 dużo tsów prowadził, i szybko znikały.

1.png

Opublikowano
18 godzin temu, Catha napisał:

Jak współpracujesz, to jaki jest sens to komentować?

/

Nie polecam MM55 dużo tsów prowadził, i szybko znikały.

A czemu miało by nie być sensu ? nawiązałem współprace i przyjemnie się ona wiedzie , fajny kontakt , miła atmosfera więc wydaje mi się ze skomentowałeś to tylko dla tego aby nabić sobie posty i przyczepić się do byle jakiego gówna.

Opublikowano
4 minuty temu, _Robak napisał:

A czemu miało by nie być sensu ? nawiązałem współprace i przyjemnie się ona wiedzie , fajny kontakt , miła atmosfera więc wydaje mi się ze skomentowałeś to tylko dla tego aby nabić sobie posty i przyczepić się do byle jakiego gówna.

I następny post który nic nie wprowadza do tematu, napisałem o tobie, gdyż jeżeli z nim współpracujesz, to nie napiszesz mu wad, więc ocena nie będzie prawidłowa.

1.png

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Cytat

14. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...