Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

scypion2.png

Serdecznie zapraszamy na serwer TeamSpeak Scypion.pl.

 

Scypion.pl jest to licencjonowany, dobrze prosperujący serwer, na którym swoje miejsce znajdą zarówno mniejsze, zamknięte grupy graczy, aby móc komunikować się podczas rozgrywek, jak i osoby chętne do poznawania nowych ludzi podczas eventów, chcących zintegrować się z innymi użytkownikami serwera.

 

 

W tym miejscu możesz:

-nawiązać nowe znajomości

-komunikować się ze swoją drużyną

-ogłosić nabór do teamu

 

 

My możemy zaoferować ci:

-256 slotów,

-Stabilność oraz bezpieczeństwo nawet podczas ataków Ddos,

-Przyjazną i pomocną kadrę,

-Strefę Twórców dla YouTube’rów oraz Stream’erów

-Strefę Współpracy dla właścicieli serwerów w grach

-Strefę Rozrywki z Eventami takimi jak Karaoke, Freestyle, Beatbox, czy Quizy,

-Strefę Pomocy dla użytkowników serwera

-Strefę Publiczną (rozmowy bez konieczności zakładania kanału prywatnego)

-Strefę Klanową (innym znaną także jako drużynową, czy klubową)

-Strefę Prywatną (gdzie możesz stworzyć sobie swój przytulny kąt)

-XBOT’a, dzięki któremu wiele funkcji jest zautomatyzowanych, a użytkownik ma możliwość wglądu do różnych statystyk

 

Nasz serwer teamspeak tworzą w głównej mierze użytkownicy-to oni wprowadzają tutaj przyjazną atmosferę.

Już dziś dołącz do nas i twórz z nami społeczność użytkowników Scypion.pl!

 

Opublikowano

Nie polecam ze względu na devangera jest to fałszywa , kłamliwa osoba dużo mówi mało robi. Serwer był fajny gdy tylko Paweł nim zarządzał teraz doszedł devanger i serwer jest spisany na straty.

Opublikowano
7 minut temu, _Robak napisał:

Nie polecam ze względu na devangera jest to fałszywa , kłamliwa osoba dużo mówi mało robi. Serwer był fajny gdy tylko Paweł nim zarządzał teraz doszedł devanger i serwer jest spisany na straty.

Fajnie możesz tak pisać... ja mam gdzieś to co piszesz bo masz niedo*** w mózgu...

Serwer nie będzie stratny a po 2 to dla pawła udostępniłem jego reklamę bo on nie może...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mała uwaga -> 

4.png

Nie wiem jaki był zamysł jednak, jeśli jest to skrót od "specjalne" to można dodać kropkę, jednak, jeśli jest to jako słowo angielskie no to przez samo "i". 

Niby szczegół ale myślę, że warto o takie szczegóły zadbać. :) 

 

Opublikowano
8 godzin temu, Maja.. napisał:

Mała uwaga -> 

4.png

Nie wiem jaki był zamysł jednak, jeśli jest to skrót od "specjalne" to można dodać kropkę, jednak, jeśli jest to jako słowo angielskie no to przez samo "i". 

Niby szczegół ale myślę, że warto o takie szczegóły zadbać. :) 

 

Zostało zmienione.

Dziękujemy za ten istotny szczegół :)

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Cytat

15. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...