Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA 5 Wystąpił błąd podczas dołączenia do sesji.


Darek1189

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam
W gta 5 kupiłem magazyn pojazdów i od razu ukradłem auto i pojechałem do tego garażu. Ale wcześniej jeszcze w ogóle nie wchodziłem do tego garażu. No gdy juz wjechałem do tego garażu odpaliła się ta scenka  z tą asystentką która wychodzi za drzwi i okolo 2 sek po tym wyskakuje błąd że Wystąpił błąd podczas dołączania do sesji. I tak jest za każdym razem po tym jak wywala mnie po tym do fabuły. Muszę zresetować gta i online działa i jak jade do garażu (normalnie bez samochodu) tez odpala się ta scenka i znów wywala. To pewnie przez to że od razu kradłem samochód i nie poszedłem obejrzeć tej scenki do magazynu... Co teraz robić?

Platforma PC

Mam wersje pudełkową. Wczoraj jeszcze spróbowałem dostarczyć drugie auto i dostarczyłem ale pokazała się ta scneka i znów wywaliło. Ale w biurze widzę że mam 2 pojazdy dostarczone. Wczoraj odinstalowałem gta i zainstalowałem od nowa teraz chyba pobiera mi sie ostatnia aktualizacja.. i napisze co i jak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...