Witajcie   Kilka dni temu zainwestowalem w nowa karte graficzna -  Nvidia gtx 960. Od samego poczatku mialem problemy ze sterownikami, te zainstalowane z plyty powodowaly bledy z monitorem ( sterownik ekranu przestal dzialac, ale odzyskal sprawnosc ), po czym wywalil mi blue screena, dalej zainstalowalem sterowniki z internetu przy uzyciu automatycznego instalatora Nvidia ( najnowszy sterownik ), problem sie powtorzyl sterownik nadal przestawal dzialac. W koncu odinstalowalem wszystko