Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd - brak 2 postaci męskich i 2 żeńskich.


_MC0Kuba0MC_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Mam taki oto problem - w menu tworzenia postaci oraz w samej grze nie mam modeli sury i woja (mężczyzn) oraz szamanki i ninji (kobiet).
Od początku zabawy z serwerem dodawałem tylko bronie i efekt GMa. Jeśli stworzymy postać np. woj facet, w grze stoi się w miejscu bez żadnego modelu.
Zwizualizowanie:
22368655_749403391918835_20986547_o.png?

22345324_749403641918810_715313384_o.png

Dzięki z góry, za pomoc!

Ps. tak, bawię się na plikach Veranis2 :p
 

4613f3c2a38d0d10gen.png

Opublikowano
14 minut temu, Ups... napisał:

Obstawiałbym pliki PC w cliencie.

Właśnie od początku modele działały, a plików PC nie ruszałem :x Jakoś po wgraniu pierwszych broni się zepsuło :vv

4613f3c2a38d0d10gen.png

Opublikowano
3 minuty temu, flajtrontri napisał:

Za te postacie odpowiada plik PC jak to wyżej zostało napisane. Sprawdź dokładnie 

Podmieniłem PC'ki z nie modyfikowanego klienta i rzeczywiście zadziałało o.O
Tylko jak to się mogło stać, skoro od nowości PC'ków nie ruszałem, nawet nie były wypakowywane? xD
Dzięki chłopaki!

4613f3c2a38d0d10gen.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...