Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej

Postanowiłem grać na Pl Daggerem mam już 25 lv ( wooow ) i mam do niego 5 pytań :

1. Warto ogólnie grać Daggerem zmotywujcie mnie ;D jak siee expi opis expienia itp.

2.Czemu na markecie w ogóle nie ma kozików (s4)(shinsoo)

3.Z czego dropią koziki ? ( Ale żebym nie musiał robić dropa 50 lv ;d ) bo w m3 chyba nie dropią ;/

4, Czy wbije medium/high level ( 60-80 ) bez bojowca ? Tylko konik 10 lv ?

5. Kupie koziki śr 5-15 +9 bony nie istotne kd też - on s4 ;]

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

1. expi sie dobrze, jesli lecisz na EM2 + SH zarabiscie szybko atakuje z kozikami (w SH HIT 1).

2. tego Ci nie odpowiem bo nie gram tam

3. dropia w m3 z dzikow jak sie nie myle. (sam mi dropl kiedys)

4. Nie odpowiem Ci, ale mysle ze z EM2 + SH da rade spokojnie.

5. pewnie ze kupisz

Opublikowano

1. Walisz moby xD Expisz bez konika, no widziałem tylko jednego ninje expiącego z koniem miał niezłego fmsa, eq+9 itp (m2 US).

2. Nie wiem.

3. Bestialski maniak i w jakimś tutku pisze, że z pewnych mobków w m3.

4. Tak dagger jest przystosowany do bicia bez konika.

5. Spox

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

ps. 5 pytanie ja chce kupić też na forum te koziki wiec mowic czy macie na sell ale mozecie mowic czy za tyle kupie

Edit do pyt.5 Ma być że do 5kk kupie

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

1. dagger to dobra postac do pvp i pvm, świetnie się nia expi, chociaż na początku może byc ciezko.

2. ??

3. Dropią ze zwykłych orków.

4. Pewnie.

5. Za 5kk to chyba nie.

y5r5.png

Opublikowano

2 bo kazdy ulepsza, malo kto tokupuje spam na chacie :>

 

dropia koziki z orkow na dolinie 2 wyspa najlepiej.

kalik.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...