Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

13 miesieczna Michalina Walczy z sma


cinek6996

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej !

Proszę o zostawienie tego tematu jak zrobiłem cos zle, to od razu usuncie moje konto ! Pomagać kazdy moze O to link do strony ! https://pomagam.pl/SMichalinA  Pomagamy 

Jest to bliska dla mnie osoba, rodzice sa młodymi ludzmi ktorym sie powodziło bardzo dobrze ale stało sie cos czego chyba zaden rodzic by nie chcial. Ich corka jest chora na sma !

Przepraszam za jakie kolwiek błedy ale to chyba nie jest teraz wazne ! 

Pomoc mozesz zawsze nawet wejdz i uds strone ! wpłać 1 zl Kazda pomoc jest wielka ! 

 

Miesiąc temu dowiedzieliśmy się że musimy stoczyć walkę z chorobą SMA - rdzeniowym zanikiem mięśni. Jest to choroba postępowa wyniszczająca jej cały malutki organizm. Misia nie siada sama, nie pełza, nie raczkuje, nie stoi, nie chodzi. Z każdym dniem mięśnie Michalinki są coraz słabsze. 

Na leczenie w Polsce póki co nie możemy liczyć.

Aby móć zbierać pieniądzę przez fundację wymagane jest  orzeczenie o niepełnosprawności na które trzeba czekać minimum dwa miesiace, przy tej chorobie czas jest bezcenny...

Dlatego naszą walkę zaczynamy tutaj. Zebrane pieniądze będą wykorzystane do walki z tym potworem zwanym SMA. W krótkim czasie, musimy  zebrać pokaźną sumę na leczenie za granicą.

Jesteśmy w trakcie planowania konsultacji, której koszt to 800€ a jedna z wielu dawek leku kosztuje 1200€. Bardzo kosztowna jest też niezbędna codzienna rehabilitacja, potrzebne do niej sprzęty oraz wizyty lekarskie. Oszczędności topnieją w szybkim tempie, dlatego zwracamy się z prośbą i będziemy wdzięczni za każdą pomoc finansową.

Zrobimy wszystko by ratować nasze małe Słoneczko, ale bez WASZEGO wsparcia nie damy rady uzbierać takiej kwoty. 

 

Dziekuje za Pomoc ! 

 

   k4SnkPR.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...