Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stwórz z nami kraine Miraclum! Poszukiwani Mapperzy, Graficy, Pisarze!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jhMZcFX.png

HIWDCkO.png

Witajcie! Poszukuję grupy osób, zgranych, umiejących pracować w zespole oraz mających poczucie humoru! Tworzę grę MMORPG 2D (bardzo podobną do Margonem). W grę można będzie zagrać poprzez klienta, strone www(za pomocą WebGL) oraz na urządzeniach mobilnych.

 

Tcgojo0.png

Jak wiadomo w grze będziemy zdobywać doświadczenie, wykonywać zadania oraz rozmawiać z ludźmi i wiele więcej! 
Gra jest oparta o silnik Unity, ale nie martwcie się, posiadamy osobny edytor gry - który działa real-time (możemy edytować i odrazu patrzeć jak to wygląda w grze!).

Kevkpqh.png

 

lcFrDTr.png

 

Aktualnie poszukujemy osób stanowiska:

Grafik główny - 2 osoby 
->Osoba zajmująca się oprawą graficzną gry, "fan"artami oraz wszelakimi grafikami promującymi etc.
Grafik pomocnik - 1 osoba

Mapper - 2 osoby
-> Jak sama nazwa wskazuje, osoba odpowiedzialna za mapę naszej gry :)
Mapper Pomocnik - 1 osoba

Pixelartowiec główny - 2 osoby
->Osoba tworząca wygląd przedmiotów, obiektów etc. Przykładowa praca Pixelartowca na wygląd NPC:

XRbjsBS.png


Pixelartowiec pomocnik - 1 osoba

WebDeveloper - 1 osoba
->Osoba zajmująca się stroną internetową, odpowiedzialna za jej funkcjonowanie oraz dalszy rozwój

QuestMaker - 2 osoby
-> Osoba odpowiedzialna za wymyślanie questów oraz pisanie ich linii fabularnych

Pisarz/Newsman - 2 osoby
-> Osoba odpowiedzialna za pisanie dialogów róznych postaci z gry, informacji nt. pracy nad grą oraz bezpośredniej komunikacji na drodze Gracz <---> Developerzy
 

Gość od fabuły - 1 osoba (może sam zatrudnić kogoś do pomocy)
->Osoba mająca wiele pomysłów, potrafiąca wykorzystywać je by tworzyć linie fabularną naszej gry.

Stanowiska pogrubione, są aktualnie na największym ZAPOTRZEBOWANIU.

 

undefined.png

                                                   

OSpB8D2.png

 

uyURNzT.png

Ie5LiLU.jpg

 

 

1WPEY7f.png

DOŁĄCZ DO DISCORDA BY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI!

https://discord.gg/4zqDnrv

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...