Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sprzedawanie przedmiotów/szukam kogoś do szkolenia.


Adrianegg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy wie ktoś może, jak sprawdzić, które przedmioty mogę sprzedać?

Szukam również kogoś kto zagra ze mną wszystkie szkolenia, bo chciałem achivki :p

 

@edit: Można sprawdzić, którą klasą zagrało się cały mecz?

Opublikowano
2 godziny temu, Adrianegg napisał:

Ale chodzi mi o takie, które mogę sprzedać.

W jakim sensie sprzedać, każdy przedmiot który możesz wymienić możesz sprzedać...

Opublikowano
1 godzinę temu, Adrianegg napisał:

Z tego co przeczytałem, trzeba kupić coś za 5$ do TF2 i wtedy będzie odblokowane premium, to prawda?

Nie, mozesz kupic nawet item za 10 centów.

Opublikowano
41 minut temu, Adrianegg napisał:

Większość przedmiotów w sklepie Mann, pisze ze jest na rynku.

Wchodzisz na TF2, otwierasz sklep i kupujesz coś. Czy to takie trudne do zrozumienia? Czy ty masz 10 lat?

Opublikowano
Dnia 7.10.2017 o 12:55, Dawid_Furkawy napisał:

Wchodzisz na TF2, otwierasz sklep i kupujesz coś. Czy to takie trudne do zrozumienia? Czy ty masz 10 lat?

1. Tak jest trudne. Skoro jestem początkującym graczem TF2, to pytam, taki masz problem, to po co odpowiadasz?

2. Zadałem pytanie, ty odpowiedziałeś, więc mam prawo dopytać o coś, chyba to jest zrozumiałe.

3. Następnym razem możesz sobie darować docinki typu "Masz 10 lat".

Opublikowano
59 minut temu, Adrianegg napisał:

1. Tak jest trudne. Skoro jestem początkującym graczem TF2, to pytam, taki masz problem, to po co odpowiadasz?

2. Zadałem pytanie, ty odpowiedziałeś, więc mam prawo dopytać o coś, chyba to jest zrozumiałe.

3. Następnym razem możesz sobie darować docinki typu "Masz 10 lat".

1. Początkujący grasz wpisałby w google "how to buy tf2 premium" a potem zadawałby pytanie na forum.

2. Dopytałeś o to samo.

3. Nie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...