Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam Opinii] VPS/DEDYK DDoS Protection HosTeam BlazingFast OVH


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

 

Poszukuję dobrego hostingu pod serwer Teamspeak3 i inne usługi internetowe z bardzo dobrą ochroną przed atakami typu DDoS i nie tylko.

[HosTeam]
Wcześniej miałem VPS z HosTeam ze względu na to że nie potrzebowałem więcej od serwera jak konfiguracja VPS i ponoć dobrą ofertę ochrony lecz u mnie różnie to było z tą ochroną, czasem chroni, czasem nie. Po czasie mi przestało to odpowiadać i przeniosłem się na VPS na OVH ze względu na przystępność cenową jak i odpowiadający mi ich panel.

[OVH]
Tutaj mam u nich domeny, które niedawno do nich przeniosłem i kilka hostingów. Z chęcią zostałbym przy tej firmie, gdyż przekonał mnie do siebie świetny panel zarządzania serwerem, hostingiem i domeną, lecz co z tego jak ataki na VPS wchodzą jak nóż w masło :) a pomoc techniczna chwali się bardzo dobrą ochroną swoich serwerów pod względem ataków DDoS do czasu aż im powiesz, że masz u nich usługi np. typu VPS ;) W grę wchodzi OVH Dedyk GAME MC-16-V 

[BlazingFast]
Z BlazingFast jeszcze nie miałem styczności, wolałbym coś z polską lokalizacją lecz słyszałem, że ich ochrona od Voxility jest bardzo skuteczna. Co mi u nich nie odpowiada to to, że mają maszyny w Holandii co oznacza, że czas dostępności do serwera i usług będzie kilkukrotnie wyższy. (Też biorę to pod dużą uwagę)

 

Czego oczekuję od hostingu ? 
- Wysokiej Ochrony DDoS,

- Lokalizacja w Polsce,

- Dobrej pomocy technicznej, najlepiej 24/7

- W miarę dobrego panelu administracyjnego nad usługami

 

Przedział cenowy ?

W sumie to nie lubię płacić za coś, czego nie wykorzystuję lub nie wykorzystam i mi nie jest potrzebne a jeżeli potrzebuję czegoś naprawdę skutecznego to zapłacę ile trzeba.
Do ochrony przed atakami to mogę wybrać nawet ten OVH Game, jeśli ma w pełni spełniać swoją rolę. HosTeam też może wejść w grę, ze względu na to, że TOP serwery ts3 są u nich, lecz nie wiem do końca jak jest z ochroną. Miałem u nich VPS i mam mieszane myśli o nim, nie przekonał mnie do końca do siebie.

W skrócie na podsumowanie:

-ovh dedyk game MC-16-V

-hosteam vps/dedyk

-blazingfast vps    <---już odpada

 

Więc wychodzę z prośbą do Was o pomoc w doborze Hostingu. Plusy, minusy, swoje doświadczenia i który hosting wybrać.

Opublikowano

Z tym się zgodzę, miałem z 5 serwerów na hosteam i niektóre same się wypierdalały a niektóre stały 24/7. Zależy od trafienia na dobrą maszynę (Tylko że to nie był atak ddos) dziwny skok pingu, przy czym panel na stronie nie działał a potem sam nagle albo serwer miał wysoki ping 0 packet lostów albo się wyłączał

Na stronie ovh że tak powiem gówno kupisz no chyba że chcesz wydawać 300 złoty na dedyka

Mam zapasowy hosting jakby kiedyś hosteam miał ataki game-vps.com są to tanie vps'y podzielone z dedyka ovh-game i mają prywatne filtry / zabezpieczenia, gdy testowałem w chuj się zdziwiłem że za 13 złoty jest taka jakość, nawet najnowsza metoda która wyszła z miesiąc temu tutaj nie wchodziła co jest dziwne bo wchodziła w każde ovh (tylko po kupnie robisz ticket że chcesz ochronę pod teamspeak3 i piszesz jakie porty, dają filtry na byle jakie porty od 1 do 9999)

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano
1 godzinę temu, muchomor321 napisał:

Z tym się zgodzę, miałem z 5 serwerów na hosteam i niektóre same się wypierdalały a niektóre stały 24/7. Zależy od trafienia na dobrą maszynę (Tylko że to nie był atak ddos) dziwny skok pingu, przy czym panel na stronie nie działał a potem sam nagle albo serwer miał wysoki ping 0 packet lostów albo się wyłączał

Na stronie ovh że tak powiem gówno kupisz no chyba że chcesz wydawać 300 złoty na dedyka

Mam zapasowy hosting jakby kiedyś hosteam miał ataki game-vps.com są to tanie vps'y podzielone z dedyka ovh-game i mają prywatne filtry / zabezpieczenia, gdy testowałem w chuj się zdziwiłem że za 13 złoty jest taka jakość, nawet najnowsza metoda która wyszła z miesiąc temu tutaj nie wchodziła co jest dziwne bo wchodziła w każde ovh (tylko po kupnie robisz ticket że chcesz ochronę pod teamspeak3 i piszesz jakie porty, dają filtry na byle jakie porty od 1 do 9999)

Od kiedy vpsy z dedyka mają procka i7?

BlazingFast, nie polecam, wszystko wyglada fajnie tylko na papierze. W maszynę wchodzi wszystko.

Szybki support? Niestety to tylko bot i autoresponder :v

Opublikowano
37 minut temu, mtts. napisał:

Od kiedy vpsy z dedyka mają procka i7?

BlazingFast, nie polecam, wszystko wyglada fajnie tylko na papierze. W maszynę wchodzi wszystko.

Szybki support? Niestety to tylko bot i autoresponder :v

Skąd mam to wiedzieć, wiem napewno że to ovh bo nie trzeba być głupim żeby umieć to sprawdzić ;d 

wpisujesz adres serwera i masz że firma ovh 

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano
1 godzinę temu, S y l v e k napisał:

Witam wszystkich.

 

Poszukuję dobrego hostingu pod serwer Teamspeak3 i inne usługi internetowe z bardzo dobrą ochroną przed atakami typu DDoS i nie tylko.

[HosTeam]
Wcześniej miałem VPS z HosTeam ze względu na to że nie potrzebowałem więcej od serwera jak konfiguracja VPS i ponoć dobrą ofertę ochrony lecz u mnie różnie to było z tą ochroną, czasem chroni, czasem nie. Po czasie mi przestało to odpowiadać i przeniosłem się na VPS na OVH ze względu na przystępność cenową jak i odpowiadający mi ich panel.

[OVH]
Tutaj mam u nich domeny, które niedawno do nich przeniosłem i kilka hostingów. Z chęcią zostałbym przy tej firmie, gdyż przekonał mnie do siebie świetny panel zarządzania serwerem, hostingiem i domeną, lecz co z tego jak ataki na VPS wchodzą jak nóż w masło :) a pomoc techniczna chwali się bardzo dobrą ochroną swoich serwerów pod względem ataków DDoS do czasu aż im powiesz, że masz u nich usługi np. typu VPS ;) W grę wchodzi OVH Dedyk GAME MC-16-V 

[BlazingFast]
Z BlazingFast jeszcze nie miałem styczności, wolałbym coś z polską lokalizacją lecz słyszałem, że ich ochrona od Voxility jest bardzo skuteczna. Co mi u nich nie odpowiada to to, że mają maszyny w Holandii co oznacza, że czas dostępności do serwera i usług będzie kilkukrotnie wyższy. (Też biorę to pod dużą uwagę)

 

Czego oczekuję od hostingu ? 
- Wysokiej Ochrony DDoS,

- Lokalizacja w raczej w Polsce,

- Dobrej pomocy technicznej, najlepiej 24/7

- W miarę dobrego panelu administracyjnego nad usługami

 

Przedział cenowy ?

W sumie to nie lubię płacić za coś, czego nie wykorzystuję lub nie wykorzystam i mi nie jest potrzebne a jeżeli potrzebuję czegoś naprawdę skutecznego to zapłacę ile trzeba.
Do ochrony przed atakami to mogę wybrać nawet ten OVH Game, jeśli ma w pełni spełniać swoją rolę. HosTeam też może wejść w grę, ze względu na to, że TOP serwery ts3 są u nich, lecz nie wiem do końca jak jest z ochroną. Miałem u nich VPS i mam mieszane myśli o nim, nie przekonał mnie do końca do siebie.

W skrócie na podsumowanie:

-ovh dedyk game MC-16-V

-hosteam vps/dedyk

-blazingfast vps

 

Więc wychodzę z prośbą do Was o pomoc w doborze Hostingu. Plusy, minusy, swoje doświadczenia i który hosting wybrać.

OVH to tylko jak sam napisałeś oferta GAME która jak najbardziej nada się pod serwer TeamSpeak3 ze względu na to iż posiada filtrację per UDP a OVH VPS posiadają filtrację per TCP więc nie jest niczym dziwnym że pod aplikacje wykorzystujące protokół UDP się nie nadają.

Co do hosteam to jeden z czołowych hostingów jeśli chodzi o serwery teamspeak3 wyróżnia ich bardzo dobra filtracja na ataki DDoS/Aplikacyjne.

Co do blazinga to z tego co wiem zmienili firewala z Voxa na NFO lecz z tego co wiem nadal słabo to wyglada.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...