Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Valze

Nexon rezygnuje z CA i oddaje je w ręce VALOFE

Polecane posty

Combat Arms pod marką Nexona przestanie istnieć równo za 2 miesiące. Później zostaną wyłączone wszystkie serwery, a grę przejmie chińska firma Valofe. Możliwość migracji konta zapewni przeniesienie postaci z całym jego wyposażeniem. Co myślicie o takim zabiegu? Czy to już ostatni gwóźdź do trumny? Zapraszam do dyskusji.

Artykuł: http://combatarms.nexon.net/archives/3565

gwozdziem do trumny to była osotatnia największa aktualizacja, nowe menu, usuniecie serwera platinum, ten cały matchamaking system to jakieś wielkie gówno. W ogóle za kazdym razem kiedy chce zagrac elimination to gram na 1 mapie oil rig, dlaczeego ? bo nowy system wyszukiwania meczów jest znowu wielką klapą. Zobaczymy co będzie w listopadzie aczkolwiek wątpie żeby były to wielkie zmiany bo przecież jakby wrócili do tego co było to by sie ośmieszyli nie ? :D

Kto wie. Sami dali ankietę odnośnie elite moderatora, starego lobby. Może to przywrócą i chociaż trochę zmienią. Ja sam od CA odszedłem przez ten update i zjebane balase. Rozumiem, że gra ma być na równo ale ale bez kurwa przesady. Jeżeli ktoś ładuje pieniądze w grę żeby no "mieć łatwiej" to niech tak będzie.. Z drugiej strony VALOFE chce dodać (stwierdzam po ankiecie) speców  po balansie i to byłoby coś fajnego. Jak dla mnie i pewnie wielu osób nexon zjebał grę tym updatem, wystarczyło co najwyżej pozmieniać klika rzeczy a nie całą grę przez co ogrom ludzi odeszło. Swoją drogą zrobił już ktoś migrację? Nie wystarczy jedynie potwierdzenie na stronie combata? (Te z datą i nickiem) bo wchodząc na stronę VALOFE i potwierdzając tam to wyskakuje mi login error. 

u mnie tez wyskakuje login error, moze to naprawią xD zostało im ponad 160 dni w koncu xD

• Lubię 1

zalogowalem sie teraz po 4 miesiacach na combata i jak zobaczylem to nowe menu itp to odrazu zrezygnowalem bo nic nie ma wspolnego to z ca a jeszcze piszecie ze ktos ma przejac to juz calkiem..... a pamietam jak zaczynałem tę gre w 2009 roku ten klimat :)  

konta można już migrować bez żadnych errorów + najpierw trzeba założyć konto na valfoe

Dnia 24.09.2017 o 16:28, natanthapurrp napisał:

jezeli valofe przywroci starego combata + doda cos a'la nx mozna grac 

zreszta czasy tej gry minely juz w 2014

ta gra skończyła się w 2010 roku ale ok.

Jeszcze przed tym nowym menu bylo ok ale teraz to szkoda slow

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518874
Użytkowników: 1189776
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: Adi2k17