Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tylko ja moge wejść na mój serwer minecraft


PLAY!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Stworzyłem ostatnio serwer bukkit pod minecraft'a 1.12.1. Na serwer mogę wejść tylko ja, lecz gdy przeniosłem go na inny komputer w tej samej sieci to wszystko działało. Według mnie jest to problem z laptopem na którym serwer jest postawiony ponieważ inne serwery np. do Unturned też działają tylko w sieci lokalnej. Porty mam odblokowane, antywirus wyłączony tak samo jak zapora. używam zewnętrznego ip i kopiując serwer na inny komputer nie zmieniając ani jednego pliku, wszystko działa.

Liczę na pomoc, dziękuję.

Opublikowano

Dobra, powiedzmy że masz Zewnętrzne IP, Zapore wyłączoną ale czy Przekierowałeś porty w Routerze? 

 

Opublikowano
1 godzinę temu, damian1920 napisał:

Dobra, powiedzmy że masz Zewnętrzne IP, Zapore wyłączoną ale czy Przekierowałeś porty w Routerze? 

 

Tak.

Opublikowano
21 minut temu, PLAY! napisał:

Tak.

Jeżeli serwer działa na innym urządzeniu (Tzn. znajomy może się połączyć) to sprawdź czy na poprawny adres IP przekierowałeś porty + Najlepiej je przypisać przez MAC w DHCP 

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Tylko ja moge wejść na mój serwer minecraft
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

adresy ip ci blokuje spróbój firewall ogarnac moze pomoze

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Opublikowano
15 godzin temu, MrGrejfrut napisał:

adresy ip ci blokuje spróbój firewall ogarnac moze pomoze

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

A ty spróbuj przeczytać słownik i wyp****laj z tymi reklamami

Opublikowano
Przed chwilą, MrGrejfrut napisał:

juz zgloszenie do bitera

Samego siebie nie możesz chyba zgłaszać... Chociaż nwm

#EDIT Jednak się da

Opublikowano
Przed chwilą, damian1920 napisał:

Samego siebie nie możesz chyba zgłaszać... Chociaż nwm

#EDIT Jednak się da

jak samego sie bie wyzywasz mnie od kurwy a to jest zabronine

 

Opublikowano
3 minuty temu, MrGrejfrut napisał:

jak samego sie bie wyzywasz mnie od kurwy a to jest zabronine

 

Żebyś się nie popłakał.... To ty tutaj się reklamujesz, a ja tego nie lubię :)

Opublikowano
Przed chwilą, MrGrejfrut napisał:

ale obrazac nie musisz 

Poprawione. Zadowolony?

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...