Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Automatycznie odłącza od serwera


TomiGi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim.

Mamy ze znajomymi problem z serwerem TS3.

Mianowicie gdy włączam klienta TS3 i próbuję połączyć się z serwerem to problem objawia się w tym że połączy się z serwerem ale automatycznie bez mojej ingerencji odłącza mnie od niego nawet w tej samej sekundzie.

 

Cytat

<00:50:59> Próba określenia nazwy hosta xx.xxx.org.pl
<00:51:00> Uruchomiona próba połączenia z serwerem na xx.xxxx.org.pl
<00:51:00> Witam,

Prośba o wypełnienie ankiety, chcielibyśmy poznać Wasze zdanie ;)

http://www.xxx.me/13907319
<00:51:01> Połączono z serwerem: "xxx Server | 128 slots"
<00:51:01> Odłączono od serwera
<00:51:02> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<00:51:02> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<00:51:02> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<00:51:02> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<00:51:02> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.

 

Czy ktoś wie co może być tego przyczyną? Problem jest niestety u każdego kto chce wejść.

Dodam że serwer ma licencję.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Jeżeli stoisz na serwerze dedykowanym to napisz do hostera o podanie danych do zalogowania się do server query, a następnie wykonaj poszczególne persfazje podane wyżej na screenie.

W najgorszym przypadku będziesz zmuszony do wykonania reinstalacji usługi.

 

Pozdrawiam: Vane™.

Opublikowano
7 minut temu, SILGANIK_112 napisał:

Jeżeli stoisz na serwerze dedykowanym to napisz do hostera o podanie danych do zalogowania się do server query, a następnie wykonaj poszczególne persfazje podane wyżej na screenie.

W najgorszym przypadku będziesz zmuszony do wykonania reinstalacji usługi.

 

Pozdrawiam: Vane™.

Kisne czyli uważasz ,że jak mam dedyka na na hosteamie czy cos to mam pisać do nich o passy do serveradmina?

Co do tematu serwer stoi na jakiejś slotówie czy na maszynie?

fPdC8vF.jpg

 

Opublikowano

TomiGi jest to jakiś publiczny serwer czy prywatny jakiegoś twojego kolegi
i to co napisałem ɴoɴαмe slotówka czy maszyna
jeśli jest to slotówka to w panelu serwera na hostingu można to zmienić
jeśli maszyna w folderze z serwerem wpisz
./ts3server_startscript.sh stop
./ts3server_startscript.sh start serveradmin_password=nowe_Haslo
i to hasło co podasz będzie do YaTQA

a i jak to jest jakiś serwer gdzie tylko sobie siedziałeś z kolegami i nagle przestał działać to miej wylane w ten serwer

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...