Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem ze zmieniającą się czułością


Jodełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mój problem polega na zmianie prędkości poruszania się myszki ( bez mojej ingerencji ). Zaczęło się od tego że dla zabawy pobrałem sobie minecrafta i od tamtej pory mam z tym problem, chodzi o to że ustawiam sobie np sensivity w grze ( aktualnie h1z1) na  15 i postać robi powiedzmy 100 stopni od środka podkładki do jej końca, za jakiś czas bez żadnego bawienia się w opcjach postać robi 150 zamiast 100 stopni. Kolejna sprawa przed pobraniem minecrafta miałem ustawione 800 -1000 dpi na myszce i wszystko śmigało git teraz  jak ustawię taka czułość to nie nadążam za kursorem na pulpicie i muszę mieć ustawione 400-500 a i tak nie czuje się z tym komfortowo ponieważ 400 to leciutko za mało a 500 to znowu za dużo ( wcześniej tego problemu nie było ustawiałem jedną czułość i wszystko śmigało bez większych zabaw ).Dodam że moja myszka jest z firmy bloody i mam 2 takie same na 2 komputerach na moim występuje ten problem a na 2 jest wszystko dobrze, oprócz tego tydzień temu wymieniłem praktycznie cały komputer na nowsze części.

- w windowsie mam ustawione 6/10 i wyłączoną precyzje wskaźnika 

- nw czy to coś pomoże ale mam windowsa 10 ( problem nie występuje tylko w h1z1 ale również w innych grach najbardziej jest to męczące w fps )

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...