Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pozorowanie Lokalizacji dla Androida 7.0 - obejście.


Sonies

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jak wiemy w systemie android 7.0 nie działa pozorowanie lokalizacji, po włączeniu pozorowania lokalizacji, wyłącza się lokalizacja.

Producenci coś namieszali, pewnie przekupieni przez niantic itd.

Czy wiecie jak obejść te "zabezpieczenie" bez roota? w moim fonie jeszcze trochę czasu minie zanim ktoś to rozgryzie, jak złamać roota..

Macie może jakieś sposoby na to?

Opublikowano

problemem nie jest sama wersja androida tylko wersja latki zabezpieczen androida, wszystkie sprzed marca 2017 nie maja updatu ktory pokazuje apka uzywajacym lokalizacje czy uzywasz aplikacje fejkowej lokalizacji przez co pokemon go to wykrywa i nie pozwala wyszukac lokalizacji

 

mozesz zawsze przywrocic system do wersji sprzed updata z marca 2017 i jechac na gps joystick z folia na telefonie w miejscu czujnika gps, nie potrzeba do tego roota tylko unlockowany bootloader jesli do twojego androida to potrzebne, a nastepnie na xda sprawdzic jak przywrocic wersje telefonu do poprzedniej, tylko jak nie bedziesz uwazny i cos sknocisz to bierz pod uwage ze mozesz zbrickowac sobie telefon, co doslownie oznacza ze bedzie go mozna uzyc co najwyzej jako cegle

Opublikowano
6 minut temu, grajek napisał:

problemem nie jest sama wersja androida tylko wersja latki zabezpieczen androida, wszystkie sprzed marca 2017 nie maja updatu ktory pokazuje apka uzywajacym lokalizacje czy uzywasz aplikacje fejkowej lokalizacji przez co pokemon go to wykrywa i nie pozwala wyszukac lokalizacji

 

mozesz zawsze przywrocic system do wersji sprzed updata z marca 2017 i jechac na gps joystick z folia na telefonie w miejscu czujnika gps, nie potrzeba do tego roota tylko unlockowany bootloader jesli do twojego androida to potrzebne, a nastepnie na xda sprawdzic jak przywrocic wersje telefonu do poprzedniej, tylko jak nie bedziesz uwazny i cos sknocisz to bierz pod uwage ze mozesz zbrickowac sobie telefon, co doslownie oznacza ze bedzie go mozna uzyc co najwyzej jako cegle

Mam telefon z sierpnia z najnowszymi łatkami i upgrade.. Wszystko wgrane od nowości, więc raczej cofnąć nie można, mając tak fabrycznie.

Szukam nie "sposobu" ale obejścia :)

Bo tak samo jak można coś zabezpieczyć, tak samo można odbezpieczyć.

 

Swoją drogą, niantic to niezłe sqrwysyny, zrobili resp legendarnych pokemonów na różnych kontynentach, więc tego co respi się w ameryce nie znajdziesz w europie..

A więc robiąc te żałosne "zabezpieczenia" oraz "pomysły" gracze grający normalnie nie mają szans zdobyć tego co cheaterzy.

Uczciwe więc nie będzie nigdy to że będziesz grać na czysto bez cheatów, ale kiedy wszystkie cheaty będą dostępne.

A teraz gracz z polski niech kupuje bilet i zapierdala na wycieczkę najpierw do Ameryki, a potem do Chin w poszukiwaniu pokemonów.

Czy oni się dobrze czują?

Opublikowano
Dnia 15.09.2017 o 16:16, Sonies napisał:

Mam telefon z sierpnia z najnowszymi łatkami i upgrade.. Wszystko wgrane od nowości, więc raczej cofnąć nie można, mając tak fabrycznie.

Szukam nie "sposobu" ale obejścia :)

Bo tak samo jak można coś zabezpieczyć, tak samo można odbezpieczyć.

 

Swoją drogą, niantic to niezłe sqrwysyny, zrobili resp legendarnych pokemonów na różnych kontynentach, więc tego co respi się w ameryce nie znajdziesz w europie..

A więc robiąc te żałosne "zabezpieczenia" oraz "pomysły" gracze grający normalnie nie mają szans zdobyć tego co cheaterzy.

Uczciwe więc nie będzie nigdy to że będziesz grać na czysto bez cheatów, ale kiedy wszystkie cheaty będą dostępne.

A teraz gracz z polski niech kupuje bilet i zapierdala na wycieczkę najpierw do Ameryki, a potem do Chin w poszukiwaniu pokemonów.

Czy oni się dobrze czują?

No dobrze, a czy sprawdziłeś na XDA czy nie ma poprzednich wersji? nawet jeśli ty dostałeś tak stockowo telefon nie znaczy to że każdy. Kolejna rzecz której nie chciało ci się sprawdzic to tekst na temat legendarnych pokemonów, przecież każdy z nich będzie w polsce w terminie do 3 miesięcy, jest tzw rotacja pokemonów między Ameryką, Azją i Europą (mniejwięcej). Obejście nie ma sensu bo nawet jak uda ci się to odpalić to Niantic będzie wiedział że używasz fejkowej lokalizacji co wytłumaczyłem ci w poprzednim poście - chyba że ban ci nie straszny.

 

Tekstu na temat zabezpieczania i odbezpieczania nie będę komentował.

Opublikowano

RessurectionRemix bez problemowo obsługuje lokalizacje. Masz jeszcze 2 wyjścia zainstalować lineageos 14.1 i doinstalować magisk albo doinstalować magisk do bieżączego romu.

Podaj model telefonu np:Samsung Galaxy S4. Pamiętaj o tych dopiskach i fajnie gdybyś powiedział czy to International czy jakiś inny.

Jeśli chodzi o roota to spróbuj "King root" ewentualnie "Kingo root".

Opublikowano
9 godzin temu, zmianekpl napisał:

RessurectionRemix bez problemowo obsługuje lokalizacje. Masz jeszcze 2 wyjścia zainstalować lineageos 14.1 i doinstalować magisk albo doinstalować magisk do bieżączego romu.

Podaj model telefonu np:Samsung Galaxy S4. Pamiętaj o tych dopiskach i fajnie gdybyś powiedział czy to International czy jakiś inny.

Jeśli chodzi o roota to spróbuj "King root" ewentualnie "Kingo root".

http://www.lg.com/pl/telefony/lg-K10-2017-lte-dual-sim-gold

Root do tego telefonu jeszcze nie złamano, więc niemożliwe jest jakimkolwiek programem go odblokować.

Z czasem ktoś powinien złamać, ale na chwilę obecną, muszę działać bez root.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...