Cześć,
Jestem nowym graczem wow-a, wcześniej grałem przez miesiąc i wbiłem 70 poziom co mi dało jako takie rozeznanie o co w tej grze chodzi, lecz parę dni temu zakupiłem dodatek i mam parę pytań. (zawsze lubiłem grać w mmo, ale nigdy ich nie ogarniałem xd).
1. Czy po za robieniem krain czekają na mnie jakieś aktywności? W sensie czy wątek fabularny rozwija się w raz z robieniem krain czy muszę odpalić jakąś specjalną sekwencję zadań? Czy muszę najpierw wbić 110 lvl, żeby