Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

kd224

Dlaczego coinsy i klucze są takie tanie?

3 posty w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Witam, dlaczego coinsy na allegro są tak tanie, bo prawie o 10 zł, tak samo klucze?

Jeśli bym chciał je kupić to na którą ruletke? I czy to wgl nie scam?

przykładowo tutaj http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=44547706&order=m

I z czego lepiej płacic, z paypala czy z konta baknowego?

Edytowano przez kd224

Pewnie ktoś dużo wygrał i chce to jak najszybciej sprzedać. Ja wygrałem 200k coinsów wypłaciłem sobie kosę i wymieniłem na kluczyki, które potem sprzedałem. Wystawiłem je po 2.2USD, ale mało kto je chciał kupić. Nie chciałem czekać więc wystawiłem wszystko na opskins za 1.8 USD i sprzedałem około 70 kluczy w ciągu 1 godziny. 

Na Allegro masz również ochronę kupujących, więc raczej nie masz się o co martwić :)

1 osoba lubi to

32zł, a 36zł to raczej nie jest wielka różnica, normalna cena bym powiedział

jakby ktoś za te coinsy wypłacił skiny i chciał je sprzedać to i tak by stracił te 10-15% ceny, a coinsy szybciej schodzą

na g2a klucze są nawet poniżej 8zł, więc jeszcze raz - normalne ceny to są, może nawet trochę większe

1 osoba lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0