Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Minimalizcja Do Tray'A


Livebox117

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, w dzisiejszym TuT'ku pokażę wam jak zminimalizować metina do Traya. Dzięki temu będziemy mogli hackować gdy ktoś będzie siedział na PC. Koniec z problemów że ktoś wyłącza na metina. .

 

Dokładny opis:

 

4t Tray Minimizer jest programem pozwalający na schowanie dowolnej aplikacji do systemowego Tray. Dzięki temu zabiegowi możemy zwolnić miejsce na pasku zadań, który często jest zapełniony paskami uruchomionych programów. Aplikacja integruje się z systemem Windows, odpowiednie opcje pojawiają się we właściwościach i na pasku tytułowym każdego programu obok przycisku minimalizuj. Dodatkowo 4t Tray Minimizer pozwala na zarządzanie ulubionymi aplikacjami, definiowaniem dla nich skrótów klawiszowych, wyborem opcji schowania, przydzieleniem zewnętrznej ikonki, pokazaniem lub ukryciem wszystkich okien, ustawieniem jednej ikonki w Trayu dla wielu aplikacji i dużo, dużo więcej.

Goooo!!!

 

Minimalizacja do traya polega na tym ze metin nie będzie rzucał się tak w oczy. Będzie wielkości EM (Easy Metin)

 

Instrukcja:

1.Pobieramy 4t Tray Minimizer 4.40

Download

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/narzedzia_systemowe/4t_Tray_Minimizer.html

Skan:

Nie daje bo z instalek

2. Instalujemy na dowolne miejsce na dysku tak jak leci.

3.Włączasz metina na windows mode

4. Gdy włączysz cos na windows mode będziesz miał takie coś 592a3fbe7c4fb_post-124693-127688008101.jpg

5. Po prawej - jak klikniesz na niego to program zminimalizuje ci się i będzie na pasku narzędzi (tam gdzie wszystkie antywirusy itp...),

6. Po lewej - program zminimalizuje się do programu 4t Tray Minimizer 4.40 aby go powtórnie otworzyć musisz kliknąć najpierw na ikone programu (tam gdzie antywirusy itp...) a potem na jego nazwe

7.Klikasz PPM na pasku zadań -właściwości-dostosuj-METIN2-Zawsze ukryty.

 

 

Może komuś sie przyda.

 

Program nie jest mój. Pochodzi on z linku podanego wyżej.

DAWAC -

Opublikowano

Skan zawsze powinien Być a co do Tutka to był już

Wymogi sygnatury

 

Sygnatura może zawierać

dowolną ilość obrazków

dowolny rozmiar obrazków

dowolną ilość adresów URL

dowolną ilość linii

 

 

A juz mam 2 warny za sygne :/ bo jest za duża

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...