Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gotowe projekty serwerów: EasyHC, Creative, FreeBuild, i inne.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry,

Poszukuję gotowych serwerów Minecraft które będą chciały dojść do sieci i z nami pracować.

Co oferujemy:

1. Mocne serwery dedykowane
2. Dedykowane hostingi & ochrony DDOS
3. Reklamę u youtuberów
4. Profesjonalne podejście do sprawy
5. Umowę o dzieło + wynagrodzenie finansowe
6. Administrację serwerów

 

Co oczekujemy:

1. Ukończony serwer, gotowy do odpalenia (w ciągu 2 dni od podpisania umowy)
2. Posiada 80% autorskich pluginów, bądź pluginów premium
3. Wiek +17 lat (osoba musi podpisać umowę o dzieło)

O nas:

Jesteśmy w pełni legalnie działającą działalnością, która jako odłam firmy chcę spróbować zrobić coś fajnego z minecraftem. 

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszam na PW / GG: 8235617.

Opublikowano
Cytat

1. Ukończony serwer, gotowy do odpalenia (w ciągu 2 dni od podpisania umowy)

1f1xy6.jpg

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

Z góry zaznaczę że nie jestem zainteresowany i tylko wypowiadam się co do jednego.

Dnia 6.09.2017 o 13:14, myaspera.pro napisał:

2. Posiada 80% autorskich pluginów, bądź pluginów premium

Czyli jeżeli pluginy nie są autorskie/premium to od razu gówniane? Nie rozumiem dlaczego ludzie uważają że wszystkie autorskie pluginy są lepsze, przecież te darmowe też ktoś napisał, a jak są dobre to po co pisać autorskie które będą przeznaczone do tego samego?


 

Opublikowano
Dnia 3.11.2017 o 14:53, Blackovskyy napisał:

Z góry zaznaczę że nie jestem zainteresowany i tylko wypowiadam się co do jednego.

Czyli jeżeli pluginy nie są autorskie/premium to od razu gówniane? Nie rozumiem dlaczego ludzie uważają że wszystkie autorskie pluginy są lepsze, przecież te darmowe też ktoś napisał, a jak są dobre to po co pisać autorskie które będą przeznaczone do tego samego?

Po to, że jeśli ktoś pisze swoją własną baze pod serwer, to najlepiej zrobić cały serwer po swojemu w kodzie. Wtedy wiesz co gdzie jest, jak co działa, co gdzie zmienić i jak co naprawić. Darmowe pluginy to tykająca bomba. Jedne nie wybuchną, drugie wybuchną i teraz baw sie co sie popsuło, co sie nie popsuło, nie mówiąc już o jakiejkolwiek sensownej customizacji takiego pluginu. Programista swój kod zna i w 5 minut zmieni to co trzeba, czas poświęcony na studiowanie czyjegoś (zazwyczaj jakościowo złego) kodu można poświęcić na napisanie swojego dobrego pluginu.
@antywarn @topic
Można by podać pare informacji o samej serwerowni/firmie/whatever by to wszystko sensowniej wyglądało.

Opublikowano
35 minut temu, Creative Wodzio napisał:

Po to, że jeśli ktoś pisze swoją własną baze pod serwer, to najlepiej zrobić cały serwer po swojemu w kodzie. Wtedy wiesz co gdzie jest, jak co działa, co gdzie zmienić i jak co naprawić. Darmowe pluginy to tykająca bomba. Jedne nie wybuchną, drugie wybuchną i teraz baw sie co sie popsuło, co sie nie popsuło, nie mówiąc już o jakiejkolwiek sensownej customizacji takiego pluginu. Programista swój kod zna i w 5 minut zmieni to co trzeba, czas poświęcony na studiowanie czyjegoś (zazwyczaj jakościowo złego) kodu można poświęcić na napisanie swojego dobrego pluginu.
@antywarn @topic
Można by podać pare informacji o samej serwerowni/firmie/whatever by to wszystko sensowniej wyglądało.

No argumenty mocne, lecz bardziej chodziło mi o to że niektórzy piszą że darmowe pluginy to "gówno", ale przecież je też ktoś pisał... Pozdrawiam :) 


 

Opublikowano

Polecam tego Pana zna się na robocie robieniu serwerów itd.

Robiłem z nim serwer zna się na rzeczy, lecz serwer dostał włam (przez bungee bo jakiś inny pan co był od tego odpowiedzialny nie zabezpieczył dobrze bungee), i później trochę z mojej winy bo pomocnik trochę popsuł nam serwer ale później ogarnialiśmy wszystko i było okej ale już gracze nie powrócili.

Jak mówiłem wcześniej zna się na robocie także warto dołączyć do jego projektu. 

 Pozdrawiam Drejk.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...