Skocz do zawartości

Problem z modemem

Polecane posty

Witam, otóż zepsuł mi się router i chciałem podłączyć sam modem do komputera stacjonarnego. Noi tu jest problem. Nie ma internetu choć wszystkie diody się świecą, pisze że sieć jest niezidentyfikowana.

Modem to cisco epc3008. A dosatwaca jest ze spółdzielni. Z rouetrem wszystko śmigało a teraz nic. 

Przy próbie skonfigurowania nowego połączenia szerokopasmowego wyskakuje błąd 651 że są problemy z modemem.

%5BW%5Die%5BV%5Du.png

Pani Kasia

modem również dostałeś od spółdzielni? - jeśli tak zawsze możesz do nich zgłosić usterkę  a jeśli jest odwrotnie z tym problemem będziesz musiał poradzić sobie sam.

No modem dostałem od spoldzielni a router na wlasna reke kupilem. Wiec modem + router wszystko smigalo. A jak chce sam modem do komputera podlaczyc to internetu ni ma.

%5BW%5Die%5BV%5Du.png

Pani Kasia

1 minutę temu, Salih napisał:

No modem dostałem od spoldzielni a router na wlasna reke kupilem. Wiec modem + router wszystko smigalo. A jak chce sam modem do komputera podlaczyc to internetu ni ma.

Skoro modem nie działa (tzn. że to wina MODEMU) a więc dzwonisz w godzinach roboczych spółdzielni i informujesz o tym fakcie i pytasz, kiedy możesz do nich przyjść by wymienić modem na nowy, ponieważ ten ma ewidentnie jakąś usterkę (będą pytać dlaczego tak uważasz i tak dalej i tak dalej) - ale ty uzasadnisz swoją wypowiedź i powinno pójść bez problemu, po czym dostajesz nowe urządzenie. (z opłatą lub i jej brak - nie znam oferty twojej spółdzielni

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...