Skocz do zawartości

Poszukujemy Sponsora!

Polecane posty

Pani Kasia

<17:21:26> Zostałeś zablokowany permanentnie na serwerze przez "Mateusz" (BLACKLISTED)

TeamSpeak godny polecenia, wbijasz, przerzucaja cię na kanał, wyzywają i banują xD

1.png

Pani Kasia

Nie polecam właściciela człowiek który nie potrafi niczego zrobić sam najlepiej jeśli ktoś inny wszystko za niego zrobi i zapłaci ;) + większość ludzi na tym serwerze to boty muzyczne ;)
I też z tego co wiem ma bana na tym forum a to jest jego multikonto ;) 

Dnia 14.09.2017 o 17:22, Catha napisał:

<17:21:26> Zostałeś zablokowany permanentnie na serwerze przez "Mateusz" (BLACKLISTED)

TeamSpeak godny polecenia, wbijasz, przerzucaja cię na kanał, wyzywają i banują xD

nikt cię nie wyzywał zacznijmy od tego :) kolejna sprawa dostałeś bana ponieważ w przeszłości raz mnie oszukałeś i nie dam się drugi raz :)

18 godzin temu, Konkol00 napisał:

Nie polecam właściciela człowiek który nie potrafi niczego zrobić sam najlepiej jeśli ktoś inny wszystko za niego zrobi i zapłaci ;) + większość ludzi na tym serwerze to boty muzyczne ;)
I też z tego co wiem ma bana na tym forum a to jest jego multikonto ;) 

Nie mam bana :) Większość to boty muzyczne? szkoda ze gt ich nie liczy i na gt widać że siedzi po 200 osób :)

Serwer byłby godny polecnia, BYŁBY podkreślam gdyby nie zachowanie właściciela, współpracy z nim nie polecam dopóki nie przestanie robić ludzi w bambuko ;)

Edytowano przez Dave.
Pomyłka.

Pani Kasia

7 godzin temu, Dave. napisał:

Serwer byłby godny polecnia, BYŁBY podkreślam gdyby nie zachowanie właściciela, współpracy z nim nie polecam dopóki nie przestanie robić ludzi w bambuko ;)

Proszę o dowody :)

23 godziny temu, OmcioTomcio napisał:

Proszę o dowody :)

Nie muszę ich przedstawiać, wyraziłem tylko swoją opinie. Dalsza konwersacja nie ma sensu bo nie będę rozmawiał z osobą o zaniżonym poziomie intelektualnym.

Cya.

Właściciel nie poważnie podchodzi do projektu, nie wspomnę o przeszłości i massbanach (To już inna bajka)  nie polecam zawierania współpracy z tym serwerem.

Pani Kasia

Dnia 19.09.2017 o 18:54, Lajtuu napisał:

Właściciel nie poważnie podchodzi do projektu, nie wspomnę o przeszłości i massbanach (To już inna bajka)  nie polecam zawierania współpracy z tym serwerem.

aż korci wstawić ss jak mnie prosisz zebym ci opłacił TS :)

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...