Skocz do zawartości

[Plugin] FunnyDeaths - Hologramy po śmierci (FunnyGuilds Addon)

Polecane posty

Witam po raz kolejny, przedstawiam wam mój projekt sprzed ostatniej godziny. Czym jest plugin, co dodaje? Plugin jest dodatkiem do najnowszej wersji pluginu na gildie FunnyGuilds Pobierz . Dodaje on nam hologramy po śmierci, są dwa typy, hologram wyświetlany gdy gracz zostanie zabity przez gracza, drugi typ gdy powód śmierci gracza był inny niż zabicie przez gracza. Plugin posiada config który zawiera opcję konfiguracji dwóch typów hologramów oraz czasu wyświetlania hologramów. Plugin korzysta z Api Pluginu HolographicsDisplay Pobierz oraz Fix'u związanego z koniami Pobierz

Tak prezentuje się przykładowy hologram:

b832232c97a66ffdgen.jpg

Tak wygląda drugi typ:

f65f61c7782a00cfgen.jpg

Plik jar: https://hostuje.net/file.php?id=14312822b9eead320abb1e520751044a

Skan: https://www.virustotal.com/#/url/507c9a34d07f6afd425b4c49b6a35b0bb0da64bdb230a88c54bd28cb5a3d5fb0/detection

GitHub (Src): https://github.com/ScoreBoardDEV/FunnyDeaths

Gdyby mpc zepsuło linki:

FunnyGuilds: https://github.com/FunnyGuilds/FunnyGuilds/releases 

Fix: https://www.spigotmc.org/resources/holographic-displays-patch.1039

HolographicDisplay: https://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/holographic-displays 

Plugin pisany pod spigot-api 1.7.10 (1.7x-1.8x) Wymagane Hologramy w wersji 2.1.7

Pani Kasia

nic specjalnego, do zrobienia w minute

Aktualnie interesuję się javą, powoli ogarniam java swing i awt, czasem bawię się HTML.

dokładnie nic specjalnego tym bardziej, że mógł byś zrobić własne hologramy a nie z api :/

Pani Kasia

Dnia 8.09.2017 o 22:59, kubaxdev napisał:

dokładnie nic specjalnego tym bardziej, że mógł byś zrobić własne hologramy a nie z api :/

Gałgan.

Po co pisać coś, co działa i jest w miare wygodne w użyciu, oraz w kodzie nie ma większych kwiatków? Odkrywanie koła na nowo.

Moim zdaniem wszystko powinno być w jednym pluginie, a nie pobieranie pluginu na hologramy i jeszcze jakiś fixów :/.

-

1 godzinę temu, _space_ napisał:

Moim zdaniem wszystko powinno być w jednym pluginie, a nie pobieranie pluginu na hologramy i jeszcze jakiś fixów :/.

Jak komuś się nie podoba, może sobie przerobić, cóż za problem.

Wiele serwerów korzysta z hologramów. @Refresh

Pani Kasia

przeciez taki plugin jest do zrobienia w max. 5-10 minut, po co tu wrzucacie takie rzeczy ;/

config, hologramy, task, event i tyle

Aktualnie interesuję się javą, powoli ogarniam java swing i awt, czasem bawię się HTML.

Jak dla mnie ciekawe moze dlatego ze nie gram i nie wiem coo jest juz ta "norma".

Do Pana wyzej.. skoro chwilka too czemu jeszcze Ty tego nie zrobiles?

18 godzin temu, anka990011 napisał:

Jak dla mnie ciekawe moze dlatego ze nie gram i nie wiem coo jest juz ta "norma".

Do Pana wyzej.. skoro chwilka too czemu jeszcze Ty tego nie zrobiles?

bo takie cos jest bezsensowne.

kod napisany w 2 minuty w notatniku (dlatego moga byc literowki lub cos podobnego)

public class FunnyDeaths extends JavaPlugin{

@Override
	public void onEnable(){
	saveDefaultConfig();
	this.getServer().getPluginManager().registerEvents(this, new Listener(){
		@EventHandler(priority=EventPriority.HIGHEST)
		public void onDeath(PlayerDeathEvent e){
			final Player p = e.player/entity
			final Location location = p.getLocation();
			Hologram hologram = HologramAPI.createHologram(location, "Tu zginal jakis typ o nicku "+p.getName());
			//task
			runTaskLater
			//deletehologram
		}
	}
	,this);
	}
}

Powiem Ci ze nie wiem co aktualnie starasz sie udowodnic.. to ze potrafisz to napisac czy to ze boli Cie d*** ze ktos wpadl na to i zrobil to pierwszy.Jak dla mnie powinienes wypowiedziec sie co jest do poprawienia a nie ze slabe i do napisania w chwile. Mozesz tez cos napisac i dac pod publike czekam na to ;)

Pani Kasia

Dnia 13.09.2017 o 17:24, ˈyøøniks napisał:

bo takie cos jest bezsensowne.

kod napisany w 2 minuty w notatniku (dlatego moga byc literowki lub cos podobnego)

public class FunnyDeaths extends JavaPlugin{

@Override
	public void onEnable(){
	saveDefaultConfig();
	this.getServer().getPluginManager().registerEvents(this, new Listener(){
		@EventHandler(priority=EventPriority.HIGHEST)
		public void onDeath(PlayerDeathEvent e){
			final Player p = e.player/entity
			final Location location = p.getLocation();
			Hologram hologram = HologramAPI.createHologram(location, "Tu zginal jakis typ o nicku "+p.getName());
			//task
			runTaskLater
			//deletehologram
		}
	}
	,this);
	}
}

Użycie Api..

18 godzin temu, anka990011 napisał:

Powiem Ci ze nie wiem co aktualnie starasz sie udowodnic.. to ze potrafisz to napisac czy to ze boli Cie d*** ze ktos wpadl na to i zrobil to pierwszy.Jak dla mnie powinienes wypowiedziec sie co jest do poprawienia a nie ze slabe i do napisania w chwile. Mozesz tez cos napisac i dac pod publike czekam na to ;)

Zgadzam się, tylko jak coś wrzuci pod publikę to kod zaciemni bo po co przyjmować krytykę.

1 godzinę temu, ScoreBoard napisał:

Użycie Api..

Zgadzam się, tylko jak coś wrzuci pod publikę to kod zaciemni bo po co przyjmować krytykę.

już nie upubliczniam moich LEPSZYCH pluginów, bo później robi sie SCAuth, SCTools, SCDrop, lub jeszcze lepiej ARGANIAAuth, ArganiaDrop, no ale jak chcesz to chętnie zmierzę sie z tobą w jakimś pluginie, aby udowodnić ci ,że jesteś słaby, jeszcze mało wiesz o javie i całym bukkitapi lub pisaniu pluginów, a podajesz sie za "java developer", "super programista", " programista na zlecenie "

20 godzin temu, anka990011 napisał:

nie pomagam osobom które podają sie za programistę albo jeszcze lepiej java developera, bo skoro on pisze na zlecenie i nazywa sie programista to jest lepszy ode mnie.

Żeby to chociaż było jakies fajne lub przydatne, ale po uj robić taki plugin?

to jest to samo jak jakaś komenda, do zrobienia w minute, np. /vip

1 minutę temu, ˈyøøniks napisał:

już nie upubliczniam moich LEPSZYCH pluginów, bo później robi sie SCAuth, SCTools, SCDrop, lub jeszcze lepiej ARGANIAAuth, ArganiaDrop, no ale jak chcesz to chętnie zmierzę sie z tobą w jakimś pluginie, aby udowodnić ci ,że jesteś słaby, jeszcze mało wiesz o javie i całym bukkitapi lub pisaniu pluginów, a podajesz sie za "java developer", "super programista", " programista na zlecenie "

nie pomagam osobom które podają sie za programistę albo jeszcze lepiej java developera, bo skoro on pisze na zlecenie i nazywa sie programista to jest lepszy ode mnie.

Żeby to chociaż było jakies fajne lub przydatne, ale po uj robić taki plugin?

to jest to samo jak jakaś komenda, do zrobienia w minute, np. /vip

Bardzo chętnie zmierzę się z tobą ABY UDOWODNIĆ ŻE JESTEŚ NIKIM I NIE MASZ DOŚWIADCZENIA.

Gdy będę miał czas odezwę się, póki co zajęty jestem.

44 minuty temu, ScoreBoard napisał:

Bardzo chętnie zmierzę się z tobą ABY UDOWODNIĆ ŻE JESTEŚ NIKIM I NIE MASZ DOŚWIADCZENIA.

Gdy będę miał czas odezwę się, póki co zajęty jestem.

"Doświadczenie - ogół wiadomości i umiejętności zdobytych na podstawie obserwacji i własnych przeżyć"

mhm, no pewnie, to że prowadziłem serwer ponad 600 graczy na beta-testach, i to ,że prowadzę serwer stałe min. 100graczy to nic, moje pluginy bez lagów utrzymują stałe 100 graczy (w nocy po 200) (w bazie jest ponad kilka tys. graczy)

chętnie sie pośmieje jak to argania wystartuje, i też jestem teraz zajęty, ale chętnie napiszę jakiś plugin później.

Może coś typu klany/teamy, lub warpy/funnyeffects (addon do fg)? :) Na większe nie mam czasu.

1 minutę temu, ˈyøøniks napisał:
"Doświadczenie - ogół wiadomości i umiejętności zdobytych na podstawie obserwacji i własnych przeżyć"

mhm, no pewnie, to że prowadziłem serwer ponad 600 graczy na beta-testach, i to ,że prowadzę serwer stałe min. 100graczy to nic, moje pluginy bez lagów utrzymują stałe 100 graczy (w nocy po 200) (w bazie jest ponad kilka tys. graczy)

chętnie sie pośmieje jak to argania wystartuje, i też jestem teraz zajęty, ale chętnie napiszę jakiś plugin później.

Może coś typu klany/teamy, lub warpy/funnyeffects (addon do fg)? :) Na większe nie mam czasu.

Efekty są proste. Chętnie coś większego w przyszłości, np. SkyWars, Gildie etc.

3 minuty temu, ScoreBoard napisał:

Efekty są proste. Chętnie coś większego w przyszłości, np. SkyWars, Gildie etc.

oj przestań z gildiami/skywars, i tak wiemy ,że to nie bedzie twoje, tylko podjebane, a ja nie mam czasu na pisanie 70godzin DOBRYCH gildii,

tak, efekty są proste, a tak dużo może sie różnić w optymalizacji mojego pluginu, a twojego, i wyglądu całego kodu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...