Skocz do zawartości

Czy dostanę bana jeśli przestanę cheatować?

Polecane posty

Na jakiej zasadzie orzeka się w sprawie blokady konta? Chodzi mi o to, że mam postać 36 lv którą expiłem itp. przy użyciu cheatów. Jaka jest szansa, że jak przestanę teraz ich używać i będę normalnie grał, moje konto zostanie zablokowane? Mogą to w przyszłości jakoś sprawdzić? 

Pani Kasia

Jeśli ktoś to nagrał lub ma inny wiarygodny dowód, w każdej chwili możesz skończyć z banem, nawet jeśli przestałeś cheatować. Natomiast jeśli nikt poza tobą o tym nie wiedział, a przynajmniej nikt tego nie zgłosił nie powinno być problemu. Generalnie to czy dany cheat jest wykrywalny zależy od jego typu.

74f31dbf1675f.jpg

Pani Kasia

Jeżeli do tej pory nie dostałeś bana to go nie otrzymasz nawet jeżeli jakiś użytkownik wysłał na Ciebie ticket to i tak GM musi to osobiście sprawdzić oraz nagrać na Ciebie filmik.
@Edit
Mowa tutaj oczywiście o globalu jeżeli grasz na privie to możesz otrzymać w każdej chwili blokade konta.

Edytowano przez PerryPb

Ostatni raz używałem podczas eventu rybackiego. Od tamtego czasu już nie. Pytam, bo już w miarę fajnie da się grać bez wspomagania, a szkoda wkładać swój czas w coś co mogę łatwo za jakiś czas stracić. A od początku mi się nie chce znowu nowej postaci robić bo tu mam fajnie już. Ale skoro tak sprawa wygląda to elegancko ? 

A jeszcze tak mnie to interesowało, bo kiedyś grałem na 75 lv surka z ładnym eq kompletne bez wspomagania. Dostałem bana za programy jakieś. Odwołałem się, okazało się że jakiś priv ingerował w patcher i im się pojawiło i dlatego. Konto odblokowali. 

Pani Kasia

Dnia 5.09.2017 o 15:01, mattias_4 napisał:

Na jakiej zasadzie orzeka się w sprawie blokady konta? Chodzi mi o to, że mam postać 36 lv którą expiłem itp. przy użyciu cheatów. Jaka jest szansa, że jak przestanę teraz ich używać i będę normalnie grał, moje konto zostanie zablokowane? Mogą to w przyszłości jakoś sprawdzić? 

Nie dostaniesz ze względu na politykę GF, która jest taka, iż supporter (gdy stwierdzi, że lecisz na hackach) może jedynie zlecić GM-owi, aby cię obserwował. Jeżeli GM Cię przyłapie - leci ban, jeżeli będziesz się przed nim ukrywał i Cię nie przyłapie - bana nie będzie. A ponieważ logi w tej grze nie są sprawdzane, gdyż do bazy ma dostęp tylko jeden jedyny pracownik (technik baz danych GameForge) to jest wysoce prawdopodobne, że jeżeli zmienisz nick - będą cię szukać wieczność, a ty będziesz popierdzielał pod innym nickiem i żaden GM nie będzie wiedział o tym. To jest jedyna słuszna odpowiedź, rozmawiałem z SGM-em w grze, znajomemu udało się porozmawiać z Artem na TeamSpeaku, inne posty możesz olać.

,,MPCforum zdechło, ponieważ przeprowadzili wywiad z Rawerykiem'' ~ Harper

rwrksignlegit.gif

17 minut temu, Reygras napisał:

Nie dostaniesz ze względu na politykę GF, która jest taka, iż supporter (gdy stwierdzi, że lecisz na hackach) może jedynie zlecić GM-owi, aby cię obserwował. Jeżeli GM Cię przyłapie - leci ban, jeżeli będziesz się przed nim ukrywał i Cię nie przyłapie - bana nie będzie. A ponieważ logi w tej grze nie są sprawdzane, gdyż do bazy ma dostęp tylko jeden jedyny pracownik (technik baz danych GameForge) to jest wysoce prawdopodobne, że jeżeli zmienisz nick - będą cię szukać wieczność, a ty będziesz popierdzielał pod innym nickiem i żaden GM nie będzie wiedział o tym. To jest jedyna słuszna odpowiedź, rozmawiałem z SGM-em w grze, znajomemu udało się porozmawiać z Artem na TeamSpeaku, inne posty możesz olać.

Zgadza się. Nawet nie musiałeś rozmawiać z sgm itp. To widać, że nie mają dostępu do logów. Na metin2.sg wyłapiesz za fish bota bo widzą to w logu i się nie ukryjesz.

Pani Kasia

5 godzin temu, Reygras napisał:

5 godzin temu, gracz555 napisał:

Zgadza się. Nawet nie musiałeś rozmawiać z sgm itp. To widać, że nie mają dostępu do logów. Na metin2.sg wyłapiesz za fish bota bo widzą to w logu i się nie ukryjesz.

Dzięki serdecznie za pomoc. :)

Jak przestaniesz grac na modach to nie dostaniesz bana,jeśli ktoś nie zrobił demka lub ssy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...