Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy dostanę bana jeśli przestanę cheatować?


mattias_4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na jakiej zasadzie orzeka się w sprawie blokady konta? Chodzi mi o to, że mam postać 36 lv którą expiłem itp. przy użyciu cheatów. Jaka jest szansa, że jak przestanę teraz ich używać i będę normalnie grał, moje konto zostanie zablokowane? Mogą to w przyszłości jakoś sprawdzić? 

Opublikowano

Jeśli ktoś to nagrał lub ma inny wiarygodny dowód, w każdej chwili możesz skończyć z banem, nawet jeśli przestałeś cheatować. Natomiast jeśli nikt poza tobą o tym nie wiedział, a przynajmniej nikt tego nie zgłosił nie powinno być problemu. Generalnie to czy dany cheat jest wykrywalny zależy od jego typu.

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano

Jeżeli do tej pory nie dostałeś bana to go nie otrzymasz nawet jeżeli jakiś użytkownik wysłał na Ciebie ticket to i tak GM musi to osobiście sprawdzić oraz nagrać na Ciebie filmik.
@Edit
Mowa tutaj oczywiście o globalu jeżeli grasz na privie to możesz otrzymać w każdej chwili blokade konta.

Opublikowano

Ostatni raz używałem podczas eventu rybackiego. Od tamtego czasu już nie. Pytam, bo już w miarę fajnie da się grać bez wspomagania, a szkoda wkładać swój czas w coś co mogę łatwo za jakiś czas stracić. A od początku mi się nie chce znowu nowej postaci robić bo tu mam fajnie już. Ale skoro tak sprawa wygląda to elegancko ? 

A jeszcze tak mnie to interesowało, bo kiedyś grałem na 75 lv surka z ładnym eq kompletne bez wspomagania. Dostałem bana za programy jakieś. Odwołałem się, okazało się że jakiś priv ingerował w patcher i im się pojawiło i dlatego. Konto odblokowali. 

Opublikowano
Dnia 5.09.2017 o 15:01, mattias_4 napisał:

Na jakiej zasadzie orzeka się w sprawie blokady konta? Chodzi mi o to, że mam postać 36 lv którą expiłem itp. przy użyciu cheatów. Jaka jest szansa, że jak przestanę teraz ich używać i będę normalnie grał, moje konto zostanie zablokowane? Mogą to w przyszłości jakoś sprawdzić? 

Nie dostaniesz ze względu na politykę GF, która jest taka, iż supporter (gdy stwierdzi, że lecisz na hackach) może jedynie zlecić GM-owi, aby cię obserwował. Jeżeli GM Cię przyłapie - leci ban, jeżeli będziesz się przed nim ukrywał i Cię nie przyłapie - bana nie będzie. A ponieważ logi w tej grze nie są sprawdzane, gdyż do bazy ma dostęp tylko jeden jedyny pracownik (technik baz danych GameForge) to jest wysoce prawdopodobne, że jeżeli zmienisz nick - będą cię szukać wieczność, a ty będziesz popierdzielał pod innym nickiem i żaden GM nie będzie wiedział o tym. To jest jedyna słuszna odpowiedź, rozmawiałem z SGM-em w grze, znajomemu udało się porozmawiać z Artem na TeamSpeaku, inne posty możesz olać.

Opublikowano
17 minut temu, Reygras napisał:

Nie dostaniesz ze względu na politykę GF, która jest taka, iż supporter (gdy stwierdzi, że lecisz na hackach) może jedynie zlecić GM-owi, aby cię obserwował. Jeżeli GM Cię przyłapie - leci ban, jeżeli będziesz się przed nim ukrywał i Cię nie przyłapie - bana nie będzie. A ponieważ logi w tej grze nie są sprawdzane, gdyż do bazy ma dostęp tylko jeden jedyny pracownik (technik baz danych GameForge) to jest wysoce prawdopodobne, że jeżeli zmienisz nick - będą cię szukać wieczność, a ty będziesz popierdzielał pod innym nickiem i żaden GM nie będzie wiedział o tym. To jest jedyna słuszna odpowiedź, rozmawiałem z SGM-em w grze, znajomemu udało się porozmawiać z Artem na TeamSpeaku, inne posty możesz olać.

Zgadza się. Nawet nie musiałeś rozmawiać z sgm itp. To widać, że nie mają dostępu do logów. Na metin2.sg wyłapiesz za fish bota bo widzą to w logu i się nie ukryjesz.

Opublikowano
5 godzin temu, Reygras napisał:

Nie dostaniesz ze względu na politykę GF, która jest taka, iż supporter (gdy stwierdzi, że lecisz na hackach) może jedynie zlecić GM-owi, aby cię obserwował. Jeżeli GM Cię przyłapie - leci ban, jeżeli będziesz się przed nim ukrywał i Cię nie przyłapie - bana nie będzie. A ponieważ logi w tej grze nie są sprawdzane, gdyż do bazy ma dostęp tylko jeden jedyny pracownik (technik baz danych GameForge) to jest wysoce prawdopodobne, że jeżeli zmienisz nick - będą cię szukać wieczność, a ty będziesz popierdzielał pod innym nickiem i żaden GM nie będzie wiedział o tym. To jest jedyna słuszna odpowiedź, rozmawiałem z SGM-em w grze, znajomemu udało się porozmawiać z Artem na TeamSpeaku, inne posty możesz olać.

 

5 godzin temu, gracz555 napisał:

Zgadza się. Nawet nie musiałeś rozmawiać z sgm itp. To widać, że nie mają dostępu do logów. Na metin2.sg wyłapiesz za fish bota bo widzą to w logu i się nie ukryjesz.

Dzięki serdecznie za pomoc. :)

Opublikowano

Jak przestaniesz grac na modach to nie dostaniesz bana,jeśli ktoś nie zrobił demka lub ssy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...