Skocz do zawartości

Jak przyjmowani są nowi ludzie w środowisku wyjadaczy?

4 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jak przyjmowani są nowi ludzie w środowisku wyjadaczy?

• Sympatycznie przyjmujemy nowych uzytkownikow
      0
    • Jestem arogancko nastawiony do swiezego miesa, czuje sie lepszy od newbie
      1
    • Wszyscy to klamcy, nie ufam nikomu, nie mam zdania, reptilianie
      3

Polecane posty

Hej witam was wszystkich, słowem wstępu zapraszam was do mojej sygnatury (tak właśnie pod tym postem), oszczędzę sobie też tym samym pisania o kilku sprawach o których już tam nawinąłem, a to głównie dla większego rozgłosu.

Potrzebuję kilku osób na poszczególne stanowiska, pozwolę teraz je sobie wymienić:

• quester (osoba zajmująca się pisaniem questów, fabułe ogólnie wymyśloną mam ja i pod nią trzeba je pisać) miejsca - 0/3
  • grafik (więcej informacji na pw myślę, że tu nie muszę mówić czym trzeba się zajmować na tym stanowisku) 0/2
  • administrator forum (wymagana znajomość ipb) 0/1
  • administrator ts3 (ts3 będzie wykupiony tydzień przed startem serwera) 0/1

oraz tutaj najważniejsze :

• drugi technik (tak ja jestem pierwszym, jednak samemu to wiadomo nigdy tak dobrze jak w co najmniej dwie głowy, nie szukam nowicjusza)

Co do zarobków i tak dalej więcej informacji dostaniecie na e-mail'u (odpowiadam na nim szybko) i tutaj na forum (mozecie dluzej poczekac na odpowiedz dlatego sugeruje uzyc maila).

Nie będę pisał jakiegoś konkretnego wzoru podania, proszę was jednak kazdego który napisze niech w prefiksie doda [W TAKI SPOSOB] stanowisko na które chce się dostać, przykładowo:

[GRAFIK]KaloszDziurawy

Pisząc też nie zapomnijcie pokazać próbki swoich możliwości!

Serwer będzie stał na maszynie dedykowanej, która zostanie zakupiona po obsadzeniu teamu.

Proszę tez o zachowanie powagi i wziecie mnie na serio czyli chodzi mi o to zeby nie bylo zbednego flame'u, spamu czy innego offtopu i najwazniejsze zapomnialem o trollach - ja was nie nakarmie :)

Serwer nosił będzie nazwę ClassicWorld co też może wam sugerować że będzie on się obracał w kuluarach oldschool'u jednak i newschoolowiec znajdzie coś dla siebie!

Dziękuje wszystkim, którzy chociażby to przeczytały, czas jest bardzo cenny, jezeli nie bedzie osób chętnych to wcale nie znaczy, ze serwer nie powstanie jednak pewnie zejdzie mi na tym o wiele dluzej:)

Pozdrawiam!

Jestem Kamil, planuje stworzyć serwer metin2 jako gracz tej gry taki, który sprostał by moim oczekiwaniom! Taki na który, wchodziłoby się z uśmiechem na ustach zaś wylogowywało się ze smutkiem i chęcią powrotu! Chce go stworzyć od podstaw bazując też na opinii ludzi, którzy mają swoje wiosny przegrane w tą kultową grę. Nie jestem amatorem, ani osobą znaną wśród społeczności forum czy samej gry dlatego też przedstawiłem się Wam imieniem, a nie kryptonimem internetowym.

Potrzebuje ludzi do pomocy którzy znają się na grafice, pisaniu questów oraz tworzeniu stron.

Proszę takie osoby o kontakt pw, lub e-mail [email protected] (pod koniec tygodnia będzie już forum czy skrzynka na własnej domenie)

Udzielam więcej informacji w prywatnych wiadomościach, napisz może akurat masz trochę wolnego czasu i interesuje Cię zarobek, a może jesteś ambitny i chcesz pomóc w stworzeniu serwera który zapamiętają wszyscy? Dodam tutaj, że dla osób które serio będą chciały zaangazować się w projekt będzie gwarantowany GameMaster poza nagrodą pieniezna.

Pragnę prosić tylko żebyście nie pisali wiadomości typu cześć, najlepiej to już moglibyście je dobrze zatytułować, będę odpowiadał równiez na wasze pytania.

Pani Kasia

Może zacznijmy od tego że nie wiem po co ci taki duży team.. 3 Questerów? Jeden, a dobry. To samo z grafikiem, nie wiem po co ci ich więcej niż jeden i na zlecenie bo ci chyba modeli nowych na oldschoolowy serwer klepać nie będzie.

Panie techniku, może próbka twoich umiejętności? Kontrachenci chcieli by wiedzieć z kim mają do czynienia, tym bardziej że to nowe konto więc nie do końca wiemy kim jesteś. i jakie metody weryfikacji 'nowicjuszy' ? :D Ostatnio jak patrze co się dzieje to chyba będzie to ciężkie zadanie. :p

A no i jeśli chcesz dobrze wyjść to pamiętaj, żeby jednak sprawdzić przed wrzuceniem tematu czy wbiłeś wszędzie Polskie znaki bo troszkę braki widzę.

I nie traktuj tego jako hejt bo ostatnio zdanie inne aniżeli dobre takim mianem jest określane.

Mojej polszczyzny już moglbys sie nie czepiac irytuja mnie polskie znaki poniewaz jak chce zrobic Ż to odpala mi sie geforce experience.

na pytania odpowiadam priv:) a Ty kolego jak chcesz dobrze wyjsc to przymiotniki zawsze z malej ;d

nie traktuje tego jako hejt jednak nic to nie wnosi do tematu.

Jestem Kamil, planuje stworzyć serwer metin2 jako gracz tej gry taki, który sprostał by moim oczekiwaniom! Taki na który, wchodziłoby się z uśmiechem na ustach zaś wylogowywało się ze smutkiem i chęcią powrotu! Chce go stworzyć od podstaw bazując też na opinii ludzi, którzy mają swoje wiosny przegrane w tą kultową grę. Nie jestem amatorem, ani osobą znaną wśród społeczności forum czy samej gry dlatego też przedstawiłem się Wam imieniem, a nie kryptonimem internetowym.

Potrzebuje ludzi do pomocy którzy znają się na grafice, pisaniu questów oraz tworzeniu stron.

Proszę takie osoby o kontakt pw, lub e-mail [email protected] (pod koniec tygodnia będzie już forum czy skrzynka na własnej domenie)

Udzielam więcej informacji w prywatnych wiadomościach, napisz może akurat masz trochę wolnego czasu i interesuje Cię zarobek, a może jesteś ambitny i chcesz pomóc w stworzeniu serwera który zapamiętają wszyscy? Dodam tutaj, że dla osób które serio będą chciały zaangazować się w projekt będzie gwarantowany GameMaster poza nagrodą pieniezna.

Pragnę prosić tylko żebyście nie pisali wiadomości typu cześć, najlepiej to już moglibyście je dobrze zatytułować, będę odpowiadał równiez na wasze pytania.

Pani Kasia

Mógłbym złożyć kandydaturę, ale dla kota w worku - tak szczerze - średnio mi się chce być tak oficjalnym. Jest to w dużej mierze uzasadnione "prośbą" o dołączenie do kandydatury próbki możliwości w formie załącznika, podczas gdy od siebie nic nie pokazałeś.

Szampan wylewa się, toast mogę wznieść, a ten gość mówi coś, o co mu chodzi?

rwrksignlegit.gif
Ktoś tu dissuje mnie, niech gada co chce, a ten gość mówi coś, spoko, nie szkodzi.

8 minut temu, Reygras napisał:

Mógłbym złożyć kandydaturę, ale dla kota w worku - tak szczerze - średnio mi się chce być tak oficjalnym. Jest to w dużej mierze uzasadnione "prośbą" o dołączenie do kandydatury próbki możliwości w formie załącznika, podczas gdy od siebie nic nie pokazałeś.

ja nic nikomu nie musze udowadniac, szczerze ludzie naprawde jak ktos czegos nie potrafi to zaraz znajdzie tutorial, ja potrzebuje kogos kto dobrze zna sie na bugach...

czego ode mnie wymagacie?:P

Jak kupujesz paliwo na stacji to też pytasz o cene na priv ??

Napisz mi na pw kto jest sponsorem skoro tutaj nie chcesz

sygna.png

Pani Kasia

10 godzin temu, classicworld napisał:

Mojej polszczyzny już moglbys sie nie czepiac irytuja mnie polskie znaki poniewaz jak chce zrobic Ż to odpala mi sie geforce experience.

na pytania odpowiadam priv:) a Ty kolego jak chcesz dobrze wyjsc to przymiotniki zawsze z malej ;d

nie traktuje tego jako hejt jednak nic to nie wnosi do tematu.

No jeśli poważnie podchodzisz do tematu to twoje podanie powinno być napisane jak najlepiej. ;) 

Wnosić może nie wnosi nic chociaż zostawiłem kilka pytań na które jeszcze mi nie odpowiedziałeś a oczekiwałbym od ciebie kilku słów na ten temat.

Prosisz nas o zachowanie powagi tworząc śmieszny temat, jak mam to nazwać?

Wiem, że zapewne nie tego szukasz, ale dam Ci kilka porad, które w jakimś stopniu pomogą Ci znaleźć osoby, które szukasz:

- Estetyka to podstawa, "ogłoszenia" napisane na "odwal się" zawsze spotykają się z mniejszym odzewem.

- Warto sprecyzować to, czego szukasz. Dla każdej osoby "skala" umiejętności jest indywidualna, co za tym idzie technikami nazywają się osoby, które nie powinny się nimi nazywać.

- Po tematach typu "szukam technika, więcej na pw" wnioskuje tyle, że chcesz coś ukryć.

- W przypadku twojego tematu - ponieważ twierdzisz, że również jesteś technikiem, powinieneś przedstawić siebie i swoje umiejętności. To działa w dwie strony.

- Dlaczego Ja jako technik mam do Ciebie napisać? Niczym mnie nie zachęciłeś.

74f31dbf1675f.jpg

Dnia 5.09.2017 o 01:36, classicworld napisał:

ja nic nikomu nie musze udowadniac, szczerze ludzie naprawde jak ktos czegos nie potrafi to zaraz znajdzie tutorial, ja potrzebuje kogos kto dobrze zna sie na bugach...

czego ode mnie wymagacie?:P

Ty wgl nie pisz z tym reygrasem czy jak on tam sie wabi.. dno i kilometr mulu. Jeszcze ci baze forum będzie sellal na lewo xD Na tym forum nie szukaj ludzi do team, bo to złodzieje(w chuj duża większość), krętacze i osoby, które nie dotrzymują słowa. Chcesz mieć serwer na lata? Szukaj osób z zagranicy.

Trzymaj sie zdala od Polaków i Rumunów.

Edytowano przez MS-Dekador

702b1660a034df45f29186dd181692bf.jpg

dc80734c6c3b05766bb639556aa793d4.gif

Ide Ci wpierdolić.

Dnia 5.09.2017 o 03:24, Michios napisał:

Jak kupujesz paliwo na stacji to też pytasz o cene na priv ??

Napisz mi na pw kto jest sponsorem skoro tutaj nie chcesz

SPONSOREM JESTEM JA.

Dnia 5.09.2017 o 12:56, Ups... napisał:

Prosisz nas o zachowanie powagi tworząc śmieszny temat, jak mam to nazwać?

Wiem, że zapewne nie tego szukasz, ale dam Ci kilka porad, które w jakimś stopniu pomogą Ci znaleźć osoby, które szukasz:

- Estetyka to podstawa, "ogłoszenia" napisane na "odwal się" zawsze spotykają się z mniejszym odzewem.

- Warto sprecyzować to, czego szukasz. Dla każdej osoby "skala" umiejętności jest indywidualna, co za tym idzie technikami nazywają się osoby, które nie powinny się nimi nazywać.

- Po tematach typu "szukam technika, więcej na pw" wnioskuje tyle, że chcesz coś ukryć.

- W przypadku twojego tematu - ponieważ twierdzisz, że również jesteś technikiem, powinieneś przedstawić siebie i swoje umiejętności. To działa w dwie strony.

- Dlaczego Ja jako technik mam do Ciebie napisać? Niczym mnie nie zachęciłeś.

NIE CZUJE SIE ODPOWIEDZIALNY DO ODPOWIADANIA NA WSZYSTKIE WASZE PYTANIA OT CO. NIC NIE BYLO PISANE NA ODWAL SIE UWZGLEDNILEM W POSCIE WSZYSTKO CO CHCIALEM:). SPRECYZOWALEM TO CZEGO SZUKAM, NAPISALEM ZE WIECEJ INFORMACJI PODAM W PRYWATNEJ WIADOMOSCI A NIE TU CENTRALNEI NA FORUM W ZALEWIE TEGO CHŁAMU :)

NIC NIE CHCE UKRYC A NAWET I GDYBYM CHCIAL COS UKRYC TO BYM TO ZROBIL LEPIEJ:)

NIC NIE MUSZE PRZEDSTAWIAC, CHCE ZAPLACIC KURWA KAZDEMU Z OSOBNA ZA WKLAD WIEC I TAK JUZ DUZO DAJE OD SIEBIE, CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM.

BO MOZE KURWA CHCESZ ZAROBIC? CO JEST NAPISANE W NAGLOWKU?

5 godzin temu, MS-Dekador napisał:

Ty wgl nie pisz z tym reygrasem czy jak on tam sie wabi.. dno i kilometr mulu. Jeszcze ci baze forum będzie sellal na lewo xD Na tym forum nie szukaj ludzi do team, bo to złodzieje(w chuj duża większość), krętacze i osoby, które nie dotrzymują słowa. Chcesz mieć serwer na lata? Szukaj osób z zagranicy.

Jedyny normalny koleś, który nie przypierdolil sie o jakąś bukkake, czy też nie czepia sie slowek. Jeju gdybym wiedzial ze to forum jest tak uprzedzone i toksyczne nigdy bym sie na nie nie zalogowal.

Pani Kasia

11 godzin temu, MS-Dekador napisał:

Kiedy pozew, Bartek? Bagiety już jadą, czy nie udało Ci się omamić sędziego, że niby coś Ci z bazą robiłem? :makka:

5 godzin temu, classicworld napisał:

SPONSOREM JESTEM JA.

NIE CZUJE SIE ODPOWIEDZIALNY DO ODPOWIADANIA NA WSZYSTKIE WASZE PYTANIA OT CO. NIC NIE BYLO PISANE NA ODWAL SIE UWZGLEDNILEM W POSCIE WSZYSTKO CO CHCIALEM:). SPRECYZOWALEM TO CZEGO SZUKAM, NAPISALEM ZE WIECEJ INFORMACJI PODAM W PRYWATNEJ WIADOMOSCI A NIE TU CENTRALNEI NA FORUM W ZALEWIE TEGO CHŁAMU :)

NIC NIE MUSZE PRZEDSTAWIAC, CHCE ZAPLACIC KURWA KAZDEMU Z OSOBNA ZA WKLAD WIEC I TAK JUZ DUZO DAJE OD SIEBIE, CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM.

Po takim zachowaniu to ty nikogo nie znajdziesz. Ten twój serwer nie będzie miał racji bytu, przy takim zachowaniu. Straciłem całe zainteresowanie tym tematem i w tej chwili byłbym bardziej zainteresowany robieniem forum "krulowi Asfenowi 1" aniżeli Tobie. Nic o tobie nie wiemy, rejestracja w poniedziałek. Albo jakiś newbie, który postawi serwer i pierdolnie, albo się ukrywasz i opierdolisz ludzi na kaskę. Śmierdzi mi ten temat gównem. A może to tylko Dekador.

Szampan wylewa się, toast mogę wznieść, a ten gość mówi coś, o co mu chodzi?

rwrksignlegit.gif
Ktoś tu dissuje mnie, niech gada co chce, a ten gość mówi coś, spoko, nie szkodzi.

5 godzin temu, classicworld napisał:

SPONSOREM JESTEM JA.

1. W centrum tego chłamu się reklamujesz.

2. 'NIC NIE CHCE UKRYC A NAWET I GDYBYM CHCIAL COS UKRYC TO BYM TO ZROBIL LEPIEJ:)' To zrób to a nie pierdolisz + szukasz ludzi w 'Centrum Chłamu'

To się mija z celem w zupełności bo chcesz zrobić coś fajnego tarzając się w kupie gówna. Na twoim miejscu robiłbym wszystko, w sumie jak zrobisz to mi się pochwal, zobaczymy jak ci to wyszło.

temat do zamkniecia, poradze sobie sam

Dnia 6.09.2017 o 23:36, Lajk™ napisał:

1. W centrum tego chłamu się reklamujesz.

2. 'NIC NIE CHCE UKRYC A NAWET I GDYBYM CHCIAL COS UKRYC TO BYM TO ZROBIL LEPIEJ:)' To zrób to a nie pierdolisz + szukasz ludzi w 'Centrum Chłamu'

To się mija z celem w zupełności bo chcesz zrobić coś fajnego tarzając się w kupie gówna. Na twoim miejscu robiłbym wszystko, w sumie jak zrobisz to mi się pochwal, zobaczymy jak ci to wyszło.

reklama bedzie takze na pewno o nim uslyszysz.

a co do tego ze w centrum chlamu sie reklamuje, no kurwa wariacie - nie wiedzialem ;)

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...