Skocz do zawartości

Ocieplenie budynków

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Hej. Kończymy budowę z mężem warsztatu samochodowego. Poszukuję firmy, która zajęłaby się ociepleniem budynku. Najlepiej z Wrocławia lub okolic. Chcę, aby była to solidna firma. Ktoś coś? Znalazłam nawet  https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/materialy-izolacyjne/ocieplenie-budynku/ myślę, że są całkiem okey. Chyba skorzystam z ich usług.

Edytowano przez energyplayer

Pani Kasia

co tu się odjaniepawla X D

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.

1374609758-U346826.png

Pani Kasia

38 minut temu, 9Jarek9 napisał:

To jest profesjonalny marketing szeptany.

Może tak, może nie - nie wiemy, na domysłach nie będzie się opierać tylko na faktach. Faktem jest, że osoba wyżej poszukuje firmy która zajmie się ocieplaniem ale pojawia się pewien absurd w temacie. 

Otóż małżeństwo kończy budowę warsztatu samochodowego, ale nie potrafią ocieplenia wstawić? Dziwne bo w domach jednorodzinnych stosuje się wielkie bloki styropianowe o grubości średnio 15-25cm.

zostało użyte słowo "Kończyć"

Cytat

kończyć

1. «doprowadzać coś do końca»
2. «robić coś na zakończenie»
3. «stanowić zakończenie czegoś»
4. «być bliskim zakończenia nauki»
5. «zaprzestawać czegoś, zrywać z czymś»
6. «umierać»

co więcej ja odbieram tą wiadomość w taki sposób, małżeństwo podjęło się budowy warsztatu nie przygotowując sobie najważniejszej informacji na temat ocieplania budynków? 

- subiektywna opinia: to jest tak jak zabrać się na wyjazd do holandi nie załatwiając sobie niczego, jechanie tzw. w ciemno.

Konkluzja najlepszym rozwiązaniem by pomóc osobie wyżej myślę, że podeślę link do artykułu o ocieplaniu i izolacji budynków - będą informacje jak to się robi, jak powinno

- a dzięki przeczytanemu artykułowi będą posiadać wiedzę by poprzez internet wyszukać swoją potencjalną firmę do zrealizowania usługi przez konsumenta.

https://www.budujemydom.pl/termoizolacja/795-ocieplanie-scian

Chciałbym dodać adnotację od siebie odnośnie tej treści: 

1 godzinę temu, energyplayer napisał:

ZNacie takie firmy?

- nie znam żadnych firm prywatnie oraz nie korzystałem z ich usług jeszcze, ponieważ nie mam etapu w swoim życiu gdzie buduje swój wymarzony dom - jeszcze nie dziś.

Edytowano przez Astern
literówka przy będę na "będą"

@Astern
jestem pełen uznania, że chciało Ci się napisać tyle tekstu do tak ewidentnie fejkowego posta. nie wierzę w ani jedno słowo z pierwszej wiadomości. 

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.

1374609758-U346826.png

Nie wiem, ale jak przypadkiem spadniesz z rusztowania to kancelaria AIF Wrocław będzie w sam raz.

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...