Skocz do zawartości

Zestaw do ćwiczeń

Polecane posty

Pani Kasia

co Ty chcesz ćwiczyć właściwie? bo ja bym celował w inny sprzęt, ale to zależy od Twoich zapotrzebowań (sprzęt o którym mówię kosztuje ~700) 

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.

1374609758-U346826.png

Pani Kasia

Nie kupuj takiego syfu z allegro. Kolega kupił podobny zestaw, położył raz na stojaki 60kg i wygięła się w drugą stronę. Oparcie będzie Ci latać na boki.

Jak kupować ławkę to najlepiej coś z marbo.

giphy.gif

Ciężarki z tworzywa sztucznego nie są zbyt trwałe, dlatego też cena jest niższa, jak chcesz coś porządnego to nie kupuj na allegro tylko w sklepie sportowym. 

Kontrola z ZUS czy Urzędu Skarbowego, nasze biuro https://biuro.sosnowiec.pl/ zajmie się tym za ciebie. Nasze biuro zajmie się kontaktami z Urzędem  Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, przygotuje dokumenty i przedłoży je w odpowiedniej instytucji w obowiązującym terminie.

upy, to już w ogóle - mi codziło bardziej dosłownie czy chce ławeczkę czy może inny rodzaj sprzętu, którym jest atlas. 

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.

1374609758-U346826.png

Pani Kasia

Nie wiem jakich gabarytów jesteś ale przypuszczam, że twoje ciężary będą stosunkowo nie duże to normalnie możesz zaryzykować. Napisałeś sztywno do 500zł więc niewiele da się zrobić...za te 800 już zestawik na większe klamoty w dodatku niezintegrowany, a za 1000zł już bajka naa długieeee lata :)  jak masz możliwość dozbieraj, serioooo!

JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ, TO PRZYCHODZI WTEDY KTOŚ, KTO O TYM NIE WIE I TO ROBI.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...