Skocz do zawartości

Czy opłaca się wrócić do gry?

Polecane posty

Witam chciałem powrócić do gry warframe i chcę wiedzieć czy dużo zmieniło się w tej grze ;) słyszałem że ma być otwarty świat :D gra dużo polaków i co najważniejsze czy gra jest dalej f2p czy już jest p2w ? Z góry dzieki

52919041510437851652.png.

Pani Kasia

Czy dużo się zmieniło to zależy głównie od tego kiedy grałeś, było kilka reworków warframe'ów, baro przywozi coraz to nowsze towary a nie tak dawno temu wypuścili Prime do Hydroida. 
Polaków nadal jest wielu, szukaj na polskim discordzie warframe, bądź na grupie na FB. Gra dalej jest F2P, jednak coraz droższe są warframe'y oraz bronie które zostały już wyłączone z dropu (Przykładowo ember prime blueprint kosztuje coś w okolicy 500 platyny) Co do otwartego świata to tak zapowiedziano bardzo dużo nowości które mają wejść już niedługo (osobiście czekam na Excalibura Umbre, jestem Ciekaw jakim systemem będzie można go zdobyć) 

Niestety jedyny minus jest taki że ta gra to dalej ciągłe dropienie części i nic więcej bo nie oszukujmy się PVP w tej grze jest średnie. 

PS. chyba jeszcze jest najazd Razorback'a więc możesz wydropić mody których przez jakiś czas już nie zdobędziesz.

af138b19bf4219ac26610629041f93e5.gif

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...