Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dźwięk przy wysłaniu wiadomości


TheEdwinekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam skrypt na AutoMessage do którego chce dodać dzwięki podczas wyświetlania wiadomości, gdzie dopisać komende i co dokladnie tam napisać, skypt wyglada tak:

 

options:
        message1: &lWiadomosc 1 
        message2: &lWiadomosc 2
        message3: &lWiadomosc 3
        message4: &lWiadomosc 4
        message5: &lWiadomosc 5
        message6: &lWiadomosc 6
        message7: &lWiadomosc 7
        message8: &lWiadomosc 8
        message9: &lWiadomosc 9
        message10: &lWiadomosc 10

        minutymessage: 1
every {@minutymessage} minutes:
        add 1 to {message}
        wait 1 seconds
        if {message} is 1:
                broadcast "{@message1}"
        if {message} is 2:
                broadcast "{@message2}"
        if {message} is 3:
                broadcast "{@message3}"
        if {message} is 4:
                broadcast "{@message4}"
        if {message} is 5:
                broadcast "{@message5}"
        if {message} is 6:
                broadcast "{@message6}"
        if {message} is 7:
                broadcast "{@message7}"
        if {message} is 8:
                broadcast "{@message8}"
        if {message} is 9:
                broadcast "{@message9}"
        if {message} is 10:
                broadcast "{@message10}"
                set {message} to 0

 

Dzwiek ktory chce dodac to "random.levelup" i nie wiem co mam dopisac i co dopisac w jakim miejscu.

Opublikowano

pod broadcast dodaj

 

loop all players:

[tab]play level up at loop-player with pitch 2

 

Aktualnie interesuję się javą, powoli ogarniam java swing i awt, czasem bawię się HTML.

Opublikowano
7 minut temu, ˈyøøniks napisał:

pod broadcast dodaj

 

loop all players:

[tab]play level up at loop-player with pitch 2

options:
        message1: &lWiadomosc 1 
        message2: &lWiadomosc 2
        message3: &lWiadomosc 3
        message4: &lWiadomosc 4
        message5: &lWiadomosc 5
        message6: &lWiadomosc 6
        message7: &lWiadomosc 7
        message8: &lWiadomosc 8
        message9: &lWiadomosc 9
        message10: &lWiadomosc 10

        minutymessage: 1
every {@minutymessage} minutes:
        add 1 to {message}
        wait 1 seconds
        if {message} is 1:
                broadcast "{@message1}"
            play level up at player with pitch 2
        if {message} is 2:
                broadcast "{@message2}"
        play level up at player with pitch 2
        if {message} is 3:
                broadcast "{@message3}"
        play level up at player with pitch 2
        if {message} is 4:
                broadcast "{@message4}"
        if {message} is 5:
                broadcast "{@message5}"
        if {message} is 6:
                broadcast "{@message6}"
        if {message} is 7:
                broadcast "{@message7}"
        if {message} is 8:
                broadcast "{@message8}"
        if {message} is 9:
                broadcast "{@message9}"
        if {message} is 10:
                broadcast "{@message10}"
                set {message} to 0

 

Dobrze zrobilem ? Nie dzialaja dzwieki

Opublikowano
if {message} is 1:
	loop all players:
		set {_p} to loop-player
		send "%{@message}%" to {_p} #nie pamietam jak sie robilo te rozne zmienne z configu, czy {@message}, czy %{@message}%, jak nie bedzie dzialalo to zmien.
		play level up at {_p} with pitch 2

serio przeczytajcie troszke na temat skryptow zanim cos zaczniecie robic z serwerami

 

Aktualnie interesuję się javą, powoli ogarniam java swing i awt, czasem bawię się HTML.

Opublikowano
3 minuty temu, ˈyøøniks napisał:

if {message} is 1:
	loop all players:
		set {_p} to loop-player
		send "%{@message}%" to {_p} #nie pamietam jak sie robilo te rozne zmienne z configu, czy {@message}, czy %{@message}%, jak nie bedzie dzialalo to zmien.
		play level up at {_p} with pitch 2

serio przeczytajcie troszke na temat skryptow zanim cos zaczniecie robic z serwerami

Poprostu, kurde daj urywak jak mam to wpisac, a ja wiem o co chodzi z tym {_p}, daj mi cały skrypt z tym wlasnie dzwiekiem, dziekuje z gory.

Opublikowano
6 minut temu, TheEdwinekPL napisał:

Poprostu, kurde daj urywak jak mam to wpisac, a ja wiem o co chodzi z tym {_p}, daj mi cały skrypt z tym wlasnie dzwiekiem, dziekuje z gory.

wlasnie ci dalem "ten urywek"

 

Aktualnie interesuję się javą, powoli ogarniam java swing i awt, czasem bawię się HTML.

Opublikowano
Przed chwilą, ˈyøøniks napisał:

wlasnie ci dalem "ten urywek"

options:
        message1: &lWiadomosc 1 
        message2: &lWiadomosc 2
        message3: &lWiadomosc 3
        message4: &lWiadomosc 4
        message5: &lWiadomosc 5
        message6: &lWiadomosc 6
        message7: &lWiadomosc 7
        message8: &lWiadomosc 8
        message9: &lWiadomosc 9
        message10: &lWiadomosc 10

        minutymessage: 1
every {@minutymessage} minutes:
        add 1 to {message}
        wait 1 seconds
        if {message} is 1:
    loop all players:
        set {_p} to loop-player
        send "%{@message}%" to {_p}
        play level up at {_p} with pitch 2
                broadcast "{@message1}"
        if {message} is 2:
                broadcast "{@message2}"
        if {message} is 3:
                broadcast "{@message3}"
        if {message} is 4:
                broadcast "{@message4}"
        if {message} is 5:
                broadcast "{@message5}"
        if {message} is 6:
                broadcast "{@message6}"
        if {message} is 7:
                broadcast "{@message7}"
        if {message} is 8:
                broadcast "{@message8}"
        if {message} is 9:
                broadcast "{@message9}"
        if {message} is 10:
                broadcast "{@message10}"
                set {message} to 0

 

O tak ? :v

36 minut temu, ˈyøøniks napisał:

wlasnie ci dalem "ten urywek"

NORMALNIE CI DZIEKUJE ZA POMOC, NIE WYTLUMACZYSZ NORMALNIE NIE DASZ CALEGO CONFIGU TYLKO JAKIES {_P} A JA NIE WIEM O CO Z TYM CHDOZI

  • JimForce zmienił(a) tytuł na Dźwięk przy wysłaniu wiadomości

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...