Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana lokalizacji tekstury bronii i panel boczny


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka,mam kilka ciekawych modeli broni,lecz zauważyłem że położenie tekstury znajduje się na dysku H a nie D,da się to jakoś zmienić?

3ac81b51.png

I jak przenieść ten panel niżej?

e151487e.png

 

Z góry dziękuje za pomoc. :)

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

  • Ups... zmienił(a) tytuł na Zmiana lokalizacji tekstury bronii i panel boczny
Opublikowano

x czy y opowiada za przeniesienie w dół?

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

Opublikowano

Miałeś w szkole matematykę?

Wiesz co to os x i y? 

X poziomo 

Y pionowo 

Jeśli chcesz to przenieść w dół to musisz zmienić liczbę Y

A potem lekko w prawo to X

 

Opublikowano
2 godziny temu, Trecu™ napisał:

Wróciłem po bardzo długim czasie, a wy dalej macie problem z panelem bocznym xD

Równie dobrze możesz wypierdalać, nikt cie tu nie zapraszał.

 

Opublikowano
Dnia 31.08.2017 o 21:58, Panaceum37. napisał:

Siemka,mam kilka ciekawych modeli broni,lecz zauważyłem że położenie tekstury znajduje się na dysku H a nie D,da się to jakoś zmienić?

3ac81b51.png

I jak przenieść ten panel niżej?

e151487e.png

 

Z góry dziękuje za pomoc. :)

Da się zmienić lokalizację tekstury. Rzuć okiem na te tematy na pewno ci pomogą.

 

Opublikowano
Dnia 1.09.2017 o 11:27, `Frankllin napisał:

Miałeś w szkole matematykę?

Wiesz co to os x i y? 

X poziomo 

Y pionowo 

Jeśli chcesz to przenieść w dół to musisz zmienić liczbę Y

A potem lekko w prawo to X

 

No tak w sumie głupie pytanie,a jest coś co pomoże ustalić te wymiary,czy metoda prób i błędów?

UP dzięki :)

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

Opublikowano
1 godzinę temu, Panaceum37. napisał:

No tak w sumie głupie pytanie,a jest coś co pomoże ustalić te wymiary,czy metoda prób i błędów?

UP dzięki :)

Kolejne głupie pytanie... Matematyka.

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano

No może i tak,ale co,trzeba jakieś obliczenia robić czy jak? xD

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

Opublikowano
1 godzinę temu, Panaceum37. napisał:

No może i tak,ale co,trzeba jakieś obliczenia robić czy jak? xD

Ciężko trochę wytłumaczyć jak najlepiej ogarnąć te cyfry. Edytora do tego nie ma i raczej na oko za pierwszym razem nie ustawisz tego okienka w miejsce jakie planujesz, ale ułatwić to zadanie może ci na pewno photoshop. Zrób sobie screena gry i otwórz go w photoshopie, następnie zwiększ lub zmniejsz wartości X i Y o przykładowo 10 i 15,wykonaj kolejnego screena. Otwórz go w photoschopie w tym samym dokumencie co wcześniejszy screen i zobacz jak wpłynęły twoje zmiany na położenie okienka. Zmierz sobie dla pewności różnice położenia okienek czy faktycznie jest ta, którą wpisałeś. Dzięki temu będziesz już widział po czym depczesz i łatwo będziesz mógł precyzyjnie zaplanować miejsce położenia tego okienka. Ogólnie nie jest to jakieś skomplikowane i trudne tylko trzeba to dobrze zrozumieć, bo przy pierwszej styczności z tego typu zadaniem łatwo stracić orientację. Jeśli tego nie ogarniesz to pozostaje ci zmieniać na oko i sprawdzać efekty w grze.

Opublikowano

Okk,kminie,jutro bd próbował,ale wnioskuje z tego co piszesz że trudne to nie jest. ;)

Dzięki.

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...