Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę wejść na serwer - Rubinium


Dzeki Czan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Niedawno co założyłem konto na rubinum mt2 chwile pograłem wyszedłem z gry założyć drugie konto dropa i próbuje się zalogować do gry i to na różnych ch i wraz nie mogę wyłącza mi grę.I tak samo nie mogę już na stare konto wejść ani na żadne inne.Grał tam ktoś wie o co chodzi z tym?

1373701876-U969346.jpg

  • Ups... zmienił(a) tytuł na Nie mogę wejść na serwer - Rubinium
Opublikowano

najprostszym rozwiazaniem co w wiekszosci pomaga to:

wchodzisz do folderu gry i masz ikone: Rubinum_NO_Patch z tego uruchamiaj (pamietaj co jakis czas aktualizuj gre)

czesto pomaga,ale sa tez takie sytuacje ze np: zmieniasz ch i postac zawiesi sie przy zmianie kanalu

mi pomaga jedynie restart kompa, gdzie kompa i neta mam bardzo dobrego

ewentualnie mozesz odczekac i postac lognie sie lub zmieni kanal ale to dla cierpilwych, nie zawsze pomaga

czasami trwa to 3 minuty

winny to: przeciazony serwer i sklepy nie do konca Offline

 

alt+ctrl+delete malo kiedy pomaga, zabicie procesu na wuj sie zdaje,gdzies w jakim miejscu komp lub serwer gry pamieta o zwiesze postaci

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...