Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer się wyłącza co 2-3 godziny


oki43

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo crack licka

Po pierwsze nadaj chad mody tym 2 plikom. Następnie odpalasz przez Emulator, czekasz około 10 sekund. Odpalasz normalnie

 

 

Opublikowano
2 godziny temu, ɴoɴαмe napisał:

Zacznijmy od tego że nie pomagamy przy crackach.

Jaki crack ?

 

A możesz wytłumaczyć trochę prościej ?

2 godziny temu, TermalQ napisał:

Bo crack licka

Po pierwsze nadaj chad mody tym 2 plikom. Następnie odpalasz przez Emulator, czekasz około 10 sekund. Odpalasz normalnie

 

 

Możesz wytłumaczyć trochę prościej?

 

Opublikowano
15 minut temu, oki43 napisał:

Jaki crack ?

 

A możesz wytłumaczyć trochę prościej ?

Możesz wytłumaczyć trochę prościej?

 

Udajesz głupka??

AccountingServerEmulator-Linux

to służy do crackowanej licencji ;)

 

MPC nie wspiera piractwa

lubie-to-png.png

Opublikowano
17 minut temu, Canecorso napisał:

Udajesz głupka??

AccountingServerEmulator-Linux

to służy do crackowanej licencji ;)

 

MPC nie wspiera piractwa

Wypraszam sobie kolego :)

Opublikowano
1 godzinę temu, Canecorso napisał:

Nie jestem Twoim kolegą ;)

MPC nie wspiera piractwa więc wyjazd.

Wyjazd ? Niewiedziałem że to crack ****. Bezpodstawna obraza :) widać wysoki poziom kulturki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...