Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ban na czat a nagrody za sezon 2k17


Variance

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, Mistrzu. napisał:

Otrzymasz, bo to nie jest bezpośrednia blokada konta.

Co to ma do tematu? Gdyby sezon kończył się w następnym tygodniu to nie dostałby nagród, czytaj zanim coś napiszesz. A nagrody powinieneś dostać bo ban skończy Ci się przed końcem sezonu.

qvP7MYj.png

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Niestety nie dostaniesz. W momencie gdy dostało się od którejś daty 2017 bany lub chat blocka nie otrzymasz nagrody na koniec sezonu.

Opublikowano
Dnia 27.08.2017 o 13:12, Creative napisał:

Co to ma do tematu? Gdyby sezon kończył się w następnym tygodniu to nie dostałby nagród, czytaj zanim coś napiszesz. A nagrody powinieneś dostać bo ban skończy Ci się przed końcem sezonu.

qvP7MYj.png

A kończy się za tydzień? Myślę, że skoro pyta o nagrody, to rozegranie 10 gier do listopada, to jest niewielka ilość. I nie "powinien" dostać, a dostanie.

Kto Cię w ogóle przyjął na moderatora? :v

Opublikowano
31 minut temu, Stanovvicz napisał:

Nie dostaniesz. I po co było byc toksycznym?

Dnia 30.08.2017 o 12:05, Mistrzu. napisał:

A kończy się za tydzień? Myślę, że skoro pyta o nagrody, to rozegranie 10 gier do listopada, to jest niewielka ilość. I nie "powinien" dostać, a dostanie.

Kto Cię w ogóle przyjął na moderatora? :v

Dnia 29.08.2017 o 17:43, Aderis napisał:

Niestety nie dostaniesz. W momencie gdy dostało się od którejś daty 2017 bany lub chat blocka nie otrzymasz nagrody na koniec sezonu.

Wy się nauczcie czytać, co napisał ten ziomek z moderacji:

Dnia 27.08.2017 o 13:12, Creative napisał:

qvP7MYj.png

Sezon się kończy 11 listopada, więc jeżeli do tego czasu przemieli tego czat-bana to dostanie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...