Skocz do zawartości

Client się ścina

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 702 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Siemka, na tym nowym cliencie częściej mam takie coś ,że szukam gierki znalazło jest banowanie to mi się zatnie czasem client i już niestety nie odetnie się chyba ,że po ty jak wywali mnie z lobby, a czasem jest poprostu przy pickowaniu bądz wybieraniu summonerów a jak się to nie stanie to poprostu client się zacznie nie włącza się gra na czacie jest ,że każdy opuścił poczekalnie wtedy ja muszę wyłączać clienta i od nowa włączać żeby zagrać ;/

Pani Kasia

Pani Kasia

25 minut temu, Creative napisał:

Wymagania spełniasz, a czego próbowałeś do naprawienia czy nic nie robiłeś? 

Naprawę klienta brałem i nie pomogło, przypominam ,że mam tak od nowego clienta w starym tak się mogło zdarzyć ale bardzo rzadko.

Usuń całego clienta i pobierz od nowa mi to pomogło. Ewentualnie zaaktualizuj sterowniki.

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)
Dnia 29.08.2017 o 17:45, Aderis napisał:

Usuń całego clienta i pobierz od nowa mi to pomogło. Ewentualnie zaaktualizuj sterowniki.

Całego lola ?

Dnia 29.08.2017 o 17:45, Aderis napisał:

Nadal to samo ;/

Edytowano przez blondyn135

Ustawienia dla słabych PC'tów w ustawieniach włączyłeś? Opcja ta zniweluje przeróżne zbędne animacje które mogą Ci obciążać działanie clienta i przez to się zacina. 

00Ydvwv.png

Dnia 5.10.2017 o 22:18, Sneakysu napisał:

Ustawienia dla słabych PC'tów w ustawieniach włączyłeś? Opcja ta zniweluje przeróżne zbędne animacje które mogą Ci obciążać działanie clienta i przez to się zacina. 

Tak, włączyłem

Przychodzi mi na myśl przeinstalowanie wymaganych sterowników potrzebnych do uruchomienia Lola jak net. frameworki i sterowniki graficzne i procesorów. 

76561198169311417.png

Pani Kasia

Dnia 9.10.2017 o 19:59, Creative napisał:

Przychodzi mi na myśl przeinstalowanie wymaganych sterowników potrzebnych do uruchomienia Lola jak net. frameworki i sterowniki graficzne i procesorów. 

Czy sądzisz ,że to to jest przyczyną ? gdyż inne gry bez problemu chodzą ;v

5 minut temu, Creative napisał:

No to nie wiem, wychodzi na to, że Twój komputer nie daje rady z tym nowym clientem. Zmień pastę na procesorze, konserwację przeprowadź. 

Kolega ma gorszego w dodatku lapka i chodzi mu normalnie ;/

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 702 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...