Skocz do zawartości

Nowy serwer

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 751 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam wszystkich, poszukuje kilku osób do współpracy przy torzeniu nowego serwera do minecraft poszukuję osób które z chęcią będe chciały go rozwijać.

Potrzebuje osób które same grają  minecrafta na serwerach i wiedzą czego oczekują gracze, pragnę stworzyć serwer dla każdego gdzie gracz nie będzie "musiał" wydawać pieniądze żeby cokolwiek osiągnąć a robił to w ramach własnej chęci wwsparcia serwera.

Osobiście nie oczekuje zysków i jestem w stanie oddać niemal całe dla reszty osób które pomogą mi w tym projekcie.

Poszukuje ludzi do zajęć takich jak:

-przygotowanie strony wraz z sklepem
-storzenie launchera
-torzenie zawartosci gry od zabawy w skryptach po tworzenie mapy

Już kiedyś chciałem się zająć twożeniem serwera jednak niebyem w stanie ze względu na ilość nauki a też było wiele fajnych serwerów. Od ponad pół roku szukam serwera gdzie niema na każdym rogu napisu "Wyślij SMS" a osoby które wydają pieniądze mają np fajne efekty wizualne, teraz niektóre serwery równie dobrze mogły by wprowadzać do sklepów range "god" wychodzi na to samo co gorsza nawet na serwerach pvp.

Jeżeli chodzi o pomysł chciałbym go omówić przedewszystkim z osobami z którymi będe tworzył ten serwer gdyż jeżeli zacznie wykazywać dochody to będą to przedewzystkim ich dochody, chce osoby którym będzie na tym serwerze zależało dlatego nie chce też osób że ja zapłace a oni zrobią swoje i tyle.

W razie jakby się pojawiło pytanie dlaczego chce aby serwer miał własnego launchera, aby zmniejszyć ilość cheaterów a także daje to większą możliwość manerowania.

Osoby zainteresowane (nie pracą lecz bardziej "hobby") proszę o kontakt w wiadomościach prywatnych.

Pani Kasia

Dział dla tego tematu to Minecraft - Współpraca przy serwerze.
Aby pisać w tym dziale należy mieć co najmniej 25 postów.
Zamykam temat.

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 751 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...