Skocz do zawartości

VIP - Autorski Plugin

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam!

Przedstawiam Wam plugin na VIP który pisałem ok. rok temu. Był on pisany z myślą o serwerach Jailbreak, ale na inne serwery też się może przydać :P

VIP Posiada:

• Mniejszą gravitację (700)
  • Więcej HP (+25)
  • Darmowa Kamizelka i Kask
  • Szybsze poruszanie
  • Doublejump

Tyle wywnioskowałem z kodu, z tego co pamiętam, nie ma tam niczego więcej, z kodu też nic takiego nie wynika.

Daję Wam sam plik .smx, by utrudnić przepisanie tego i "zmianę" autora, wolałbym jednak, by był to MÓJ plugin ;)

Możliwę, że będzie więcej pluginów, pewnie znajdę coś jeszcze na dysku.

Download

Source

Oczywiście jeśli moderator będzie potrzebował dowód, że plugin rzeczywiście jest mój, mogę podesłać plik .sp (source) w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiam!

Edytowano przez GryTrean

Pani Kasia

Udostępnianie pluginów bez kodu źródłowego jest zabronione :) 

Skoro programujesz w pawnie powinieneś to doskonale wiedzieć że jest to sprzeczne z zasadami sourcemod'a.
Plugin sam w sobie jest napisany na starej składni (dekompilacja).

Jest teraz wiele lepszych pluginów udostępnionych za darmo w necie co mają dużo więcej funkcji oraz są napisane na nowej składni (syntax)

Edytowano przez Mesharsky
Dopisanie

Pani Kasia

Jako, że prosicie - Proszę bardzo, dodałem download do pliku .sp.

@Mesharsky

Napisałem w temacie, że plugin był pisany ponad rok temu. Nie dziwne więc chyba, że jest pisany na starej składni, o czym ja dobrze wiem. Nie bez powodu trzymałem go na komputerze nie udostępniając go - Był on do użytku na moim serwerze który jeszcze wtedy prowadziłem, a jako, że teraz to znalazłem, postanowiłem, że to udostępnię.

W krótce, bardzo możliwe, że pojawi się kilka NOWYCH pluginów - mam kilka w planach.

Pozdrawiam!

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...