Skocz do zawartości

VIP - Autorski Plugin

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 606 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam!

Przedstawiam Wam plugin na VIP który pisałem ok. rok temu. Był on pisany z myślą o serwerach Jailbreak, ale na inne serwery też się może przydać :P

VIP Posiada:

• Mniejszą gravitację (700)
  • Więcej HP (+25)
  • Darmowa Kamizelka i Kask
  • Szybsze poruszanie
  • Doublejump

Tyle wywnioskowałem z kodu, z tego co pamiętam, nie ma tam niczego więcej, z kodu też nic takiego nie wynika.

Daję Wam sam plik .smx, by utrudnić przepisanie tego i "zmianę" autora, wolałbym jednak, by był to MÓJ plugin ;)

Możliwę, że będzie więcej pluginów, pewnie znajdę coś jeszcze na dysku.

Download

Source

Oczywiście jeśli moderator będzie potrzebował dowód, że plugin rzeczywiście jest mój, mogę podesłać plik .sp (source) w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiam!

Edytowano przez GryTrean

Pani Kasia

Udostępnianie pluginów bez kodu źródłowego jest zabronione :) 

Skoro programujesz w pawnie powinieneś to doskonale wiedzieć że jest to sprzeczne z zasadami sourcemod'a.
Plugin sam w sobie jest napisany na starej składni (dekompilacja).

Jest teraz wiele lepszych pluginów udostępnionych za darmo w necie co mają dużo więcej funkcji oraz są napisane na nowej składni (syntax)

Edytowano przez Mesharsky
Dopisanie

Pani Kasia

Jako, że prosicie - Proszę bardzo, dodałem download do pliku .sp.

@Mesharsky

Napisałem w temacie, że plugin był pisany ponad rok temu. Nie dziwne więc chyba, że jest pisany na starej składni, o czym ja dobrze wiem. Nie bez powodu trzymałem go na komputerze nie udostępniając go - Był on do użytku na moim serwerze który jeszcze wtedy prowadziłem, a jako, że teraz to znalazłem, postanowiłem, że to udostępnię.

W krótce, bardzo możliwe, że pojawi się kilka NOWYCH pluginów - mam kilka w planach.

Pozdrawiam!

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 606 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...