Skocz do zawartości

[Inne] Prywatny serwer

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 753 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Z tego co się orientuje, to nie istnieje żaden działający prywatny serwer WarRock. Jest ku temu jakaś przyczyna (np. prawna) czy po prostu było mało chętnych/ brak funduszy/ brak czasu?

Dodatkowo nie moge nigdzie znaleźć plików Toxiic Core. Istnieją jakieś w miare aktualne pliki (w c#) + baza + client ? Orientuje się ktoś jak bardzo zbugowane są? 

nfsw_SALIERI12.png

Nie gram już :D

Pani Kasia

Prawna oraz nikt nie gra na privach mimo wszystko xD Wiec nikomu sie nie oplaca marnowac kasy

MAL

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Autor tematu Napisano (edytowany)

Ponury jak zawsze aktywny :D:D:D 

Szkoda, z tego co udało mi się dostać do urywków plików, to całkiem to prosto wygląda (c#).

Ciekawi mnie tylko temat emulatorów serwera gry i logowania. Kompletnie nie mam pojęcia co to. 

Edit: Dobra wiem coś więcej :P 

A podrzuciłby ktoś pliki tak z ciekawości? Bo wszystkie linki jakie znalazłem są martwe.

Edytowano przez Salieri

nfsw_SALIERI12.png

Nie gram już :D

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 753 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...