Skocz do zawartości

Dzisiejszy update GF,a metin2 mod.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 755 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Pani Kasia

Wywala mnie z gry jak włączam jakaś z opcji, wczoraj jeszcze do 2:00 wszystko działało. To teraz sobie pewnie poczekamy.

14 minut temu, loleq2 napisał:

Wywala mnie z gry jak włączam jakaś z opcji, wczoraj jeszcze do 2:00 wszystko działało. To teraz sobie pewnie poczekamy.

No pewnie poczekamy,bo u mnie nawet gra się nie chce włączyć chociaż  do okna logowania. :) dzięki mordko za szybka odpowiedz.

/niereg. sygna

Pani Kasia

4 minuty temu, alelaska napisał:

No pewnie poczekamy,bo u mnie nawet gra się nie chce włączyć chociaż  do okna logowania. :) dzięki mordko za szybka odpowiedz.

Nie ma sprawy akurat sam chciałem taki temat założyć ;p

3 minuty temu, ParaMore Aka Dr napisał:

A to nie tak, że trzeba czekać na aktualizacje od kamera?

Też mi się tak wydaje.

5AqV5AN.jpg

Pani Kasia

7 godzin temu, alelaska napisał:

Witajcie.Czy po dzisiejszej aktualizacji  Metin2 GF  działa wam metin2 mod ?.Pozdrawiam.

Również mi nie działa a wczoraj było wszystko okej :/ 

Przecież Kamer to cudotwórca, tyle lat jego mod działa, nie wiem jak on wymija te zabezpieczenia GejFordża. A jak nie działa to trzeba poczekać: Przyjdzie, poprawi i znów będzie działał. :makka:

nieregulaminowa sygnatura

eryk

Nie polecam Kamila P. aka KamilIT - oszukał mnie na 3500zł.

image.png

Kamer dodał aktualke moda ale jak pobrałem i odpaliłem pl'a to już nie wywala lecz nadal nie działa a przed uruchomieniem okna z logowaniem pojawia sie napis client-1 is not supported (klient nie jest obslugiwany)

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 755 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...