Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 735 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Siemka, jak w tytule szukam osoby, która pomoże mi przy moim projekcie na serwer w Minecraft,
Serwer jest opłacony, stoi na bardzo dobrej maszynie, serwer jest dedykowany.

Chodzi mi o technika który;
ma powyżej 13 lat

Dosyć dobry mikrofon, aby można było się dogadać

Zna języki programowania [Pluginy lub Skrypty]

......

Reaktywuje stary zagraniczny serwer "Project Ares"

Jeżeli nie wiesz co to był za serwer, jest to serwer PvP na którym są np. 4 teamy bija się i zdobywają punkty.

Wszystko mam już ogarnięte czyli pluginy,Lobby,Hub

Nie mogę jednak znaleźć bardzo ważnej rzeczy jaką są scorebordy po prawej stronie.

Najlepiej aby było to mały plugin, lub skrypt który umożliwiałby mi edytowanie scoreboard
Chciałbym aby scorebordy pokazywały zabicia drużyn, jeżeli ktoś nie wie jak by to mogło wyglądać, to zapraszam na stare odcinki youtubera "Bremu"

Ponieważ prowadził serie z własnie tego serwera.
Scoreboard wyglądał by tak:
---------------------------- 
     Zabicia Druzyn

-Niebiescy 54

-Czerwoni 32

---------------------------- 

Coś w takim stylu, jeżeli jakaś drużyna osiągnęłaby wynik 200 zabójstw

Gra się kończy, i gracze zostają przeteleportowani na lobby, i otrzymują monety które dodałem sam w skript

Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc w tworzeniu serwera, oczywiście dostanie range technik, odpowiednie permisje  itd. itd.

ps. Tak wiem jest dużo pluginów które umożliwiają dodanie scoreboarda, ale nie mogę znaleźć takiego, w którym można dodawać własne zmienne

Jeżeli masz pytania to śmiało pisz.

Przyjmuje osoby którym nie będę płacił za pluginy, tylko taki które robią to z własnej chęci i pasji.

-----> Poszukujesz najlepszego budowniczego? ja nim zostane! <-----

Pani Kasia

• Zapraszam na telegram :]

← TUTAJ 

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

skrypty to nie język programowania.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Język_programowania

wiadomo pluginy wydajniejsze od skryptów, dlatego jak bedziesz potrzebował jakiś MAŁY plugin to ci mogę napisać, a reszte możesz zrobić w skrypcie z np. jimforcem

Aktualnie interesuję się javą, powoli ogarniam java swing i awt, czasem bawię się HTML.

Pani Kasia

@up No w sumie to tak, tylko musiałbym ciebie jakoś sprawdzić więc jakbys mógł znajdz albo jeżeli potrafisz to napisz mi "skrypt" który bedzie dodawał Scoreboard na wyznaczonym świecie :D
Ps. mam plugin Multivese czy cos takiego powodzenia :D

-----> Poszukujesz najlepszego budowniczego? ja nim zostane! <-----

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 735 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...