Skocz do zawartości

Co kupić dla brata?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 710 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Cześć Wam,

Niedługo mój brat będzie miał uro (24te) i nie wiem co mu kupić. Co roku praktycznie kupowałam mu jakąś grę, np. Dying Light w zeszłym, ma PS4, ale na kompie też czasami gra online. Grał chyba praktycznie w każdą grę, którą tu widziałam na forum. I właśnie nie wiem co mu kupić w tym roku, może niekoniecznie musi to być znowu gra, może coś innego? Ma ktoś jakiś pomysł?

Z góry dziękuję!

EDIT: W sumie już nieaktualne, jako że czasu już jest mało to zamówię mu po prostu jakiś drogi alkohol.

Na https://www.forfiterexclusive.pl widziałam nie aż takie drogie łychy albo kupię jakąś lepszą wódkę i tyle. 

Edytowano przez winterrr

Pani Kasia

Chyba znasz swojego brata lepiej niż użytkownicy mpcforum? Oprócz tego, że ma 24 lata i lubi gry nie wiemy o nim nic, więc raczej ciężko będzie trafić z pomysłem w coś, co mu się spodoba.

1398258449-U383457.png

Ciekawe czy to jakiś spin-off z kancelarią prawną AIF xD

Pani Kasia

14 minut temu, Valze napisał:

Ciekawe czy to jakiś spin-off z kancelarią prawną AIF xD

W tym przypadku chyba nie, ale dałoby radę coś takiego z tego zrobić.

"Kupiłam prezent dla brata za 1000 złotych jak mi tutaj doradziliście, niestety okazał się on nietrafiony. Chciałam go zwrócić w sklepie, 3 dni po zakupie, nierozpakowany. Niestety w sklepie nie chcieli go przyjąć, a 1000 złotych to dla mnie duża kwota. Czy jest jakaś kancelaria prawna, która mogłaby mi pomóc w odzyskaniu pieniędzy?"

Chyba na etat by mnie przyjęli :D 

1398258449-U383457.png

To nie lepiej postawić na jakiegoś smartwatcha może? Na przykład taki podobny do tego Samsung Gear S3 SM-R770 Classic. Ma elegancki wygląd zegarka a przy tym mnóstwo funkcji jak ekran AMLOLED, pobieranie apek z App Store, łączy się przez wifi, powiadamia o połączeniach czy smsach i ma GPS. Ja osobiście mam model Gear S3 SM-R760 Frontier ale wybrałem akurat ten tylko ze względów wizualnych :D Ale mogę spokojnie polecić Samsungowe Geary S3 bo to naprawdę porządny sprzęt i przeżył ze mną już wiele a nadal wygląda i działa świetnie.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 710 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...