Skocz do zawartości

dziewczyna...

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 760 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Siema , a więc sprawa wygląda tak, że przypadkowo poznałem dziewczyne na fb która idzie do tej samej szkoły co ja. Na początku pisaliśmy coś związane ze szkołą, ale później zaproponowałem żebyśmy się spotkali, wysłaliśmy se nawzajem zdjęcia. Spotkać się nie chciała bo mieszkała jakieś 20 km ode mnie, a jak jej mówiłem  żeby pisała jak będzie w moim mieście, to mówiła że ona tylko  z mamą będzie w moim mieście, więc myślałem że nie chce sie po prostu ze mną spotkać.(Nie proponowałem jej spotkac sie w jej miescie ale zakladam ze byloby podobnie) Jak byłem na obozie klasowym to mi napisała czy jestem bo chce się spotkać (Teraz sobie przypomniałem ze mowila ze mozemy sie spotkac na obozie albo w szkole). To też się spotkaliśmy, ale miałem tylko 15 minut czasu(na dodatek byłem nie ogarniety :p ) i była z koleżankami. Jeszcze mi powiedziała że na zdjęciach wyglądałem bardziej męsko. :p

No więc sprawa wygląda tak :D Zastanawiam czy nie odpuścić sobie jej bo nawet nie wiem co teraz zrobić. Na obozie mnie nie ma bo akurat jak ona przyjeżdzała to ja odjeżdżałem. 

Pani Kasia

nie rozumiem, a co byś chciał zrobić? 

co by ona chciała zrobić? widzieliście się wgl, kiedyś? czy tylko te 15 minut? 

nie rozumiem twojego pytania.

Pani Kasia

14 minut temu, matrix_0_1 napisał:

@Astern@9Jarek9

Troche zle to sformuowalem. Otoż nie wiem nawet jak do niej zagadac po tym spotkaniu. Widzialem sie z nia tylko te 15 min a tak to na fb pisalismy

Skoro z nią rozmawiałeś już wcześniej, to może rozmawiaj z nią dalej w ten sam sposób by utrzymywać kontakt, pamiętaj jednak byś nie został postawiony w friendzonie, ponieważ w takiej sytuacji nie masz szans na kontakt intymny. Odpowiedziałem tobie jak z nią rozmawiać ale myślę, że to wciąż mało wystarczająca odpowiedź, prawda?

Pytaj dalej, jeśli czegoś potrzebujesz, być może @9Jarek9jakoś też ci pomoże w tej sporadycznie dziwnej sytuacji. 

Zgaduję - gimnazjum? Jeśli tak, to nie ma znaczenia czy sobie odpuścisz czy nie - wyjdzie na to samo. 

Gadałeś z nią na fb o szkole, widziałeś ją przez 15 minut na żywo - to nie żadna wielka miłość. Właściwie to nie wiem jaki sens miało stworzenie tego tematu na forum. 

1398258449-U383457.png

Pani Kasia

3 minuty temu, matrix_0_1 napisał:

@9Jarek9rok po gimnazjum...

Właściwie to po co ten temat? Spodobała ci się ta dziewczyna czy co? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to zastanów się trochę nad tym, bo wydaje mi się, że ty jej prawie wcale nie znasz i przejmowanie się nią nie ma w tej chwili żadnego sensu. 

1398258449-U383457.png

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 760 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...