No elo. Jako że poziom mojego wkurwienia na nędzne serwerki EasyHC i wałkowanie od czterech lat spierdolonej wersji 1.7 sięgnął zenitu, wychodzę z taką luźną propozycją serwera Survival/Hardcore na najnowszej wersji 1.12. Raczej nie nastawione na masową rozgrywkę, tak ze 100-150 slotów. Jakby grało stabilne 50 osób też byłbym zadowolony, ale rozgarniętych ludzi, a nie wylęgarni gimbazy. Za stary jestem na użeranie się z debilizmem. Kwestia PvP (czy z wersji 1.8 i niżej czy 1.9 i wyżej) do ustale