Skocz do zawartości

Xiaomi - w jakim sklepie?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 691 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam, planuję za kilka dni kupić telefon Xiaomi Redmi 4X (kolor czarny, wersja 3/32). Moje pytanie: gdzie najlepiej?

Od razu mówię, że sprowadzanie odpada. Dowiedziałem się trochę na ten temat, i generalnie z tego co widzę to "oszczędności" nie opłacają się względem tego, ile np. trzeba będzie czekać, albo jak będzie wyglądało zwracanie na gwarancji.

Również chciałbym kupić ten telefon za możliwie jak najniższą cenę, mniej niż 700zł, więc od razu większe sklepy i "sieciówki" jak morele, xkom, saturn odpadają.

Patrząc na sklepy na ceneo.pl https://www.ceneo.pl/51409651 najbardziej byłbym skłonny do kupienia na sferis.pl, siglo.pl lub ostatecznie na proline.pl.

Chcę też, żeby wybór był pewny i w razie awarii telefonu bezproblemowo dało się go zwrócić na gwarancji. Sferis i proline raczej zaliczyłbym do tych większych sklepów, na ceneo mają dużo pozytywnych opinii, więc tutaj jak mniemam z ewentualnym zwrotem nie byłoby problemu. Siglo widzę że też ma sporo dobrych opinii, są już na rynku kilka lat, więc raczej tutaj też nie będzie kłopotów.

Jakie jest Wasze zdanie? Gdzie Wy byście kupili/kupiliście? 

Z góry dzięki

Pani Kasia

Koleżanka kupiła niedawno ze sferis Xiaomi Redmi Note 4 plus ubezpieczenie i gwarancja chyba, żeby właśnie w razie czego jakby się zepsuł czy coś nawaliło. Ja też przymierzam się do kupna z tej strony ale dopiero za 1/2. Ona swój telefon dostała na drugi dzień albo trzeci ale w miarę szybko doszedł. I też właśnie porównywałam ceny, i jest spora różnica tzn 300 zł między tą stroną a np Media Markt i te inne.

'You are the reason for my smile, You are the reason for my success, You are the reason for my good behavior to others, You are the reason for everything good in me'

Ja kupiłem Redmi Note 3 od Janusza z Allegro (a raczej od jakiegoś sklepu). Telefon mieli na miejscu, a cena była niewiele wyższa niż ta, którą znajdziesz w chińskich sklepach). Telefon mam już prawie rok i nie miałem z nim większych problemów (a jak jakieś były to takie, że można było sobie bez problemu samemu poradzić). W przypadku gwarancji to do nich wysyłam telefon, a oni już tam sobie robią co chcą.

Te telefony z np. ProLine wychodzą na to, że pochodzą z polskiej dystrybucji, bo mają pasmo LTE 800MHz. Tak więc myślę, że będzie to dobry wybór by u nich zakupić.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: AsRock X470 Gaming K4, Karta Graficzna: Palit GTX 1070 Super JetStreamZasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: SilentiumPC Grandis 2 XE1436, RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 2800MHz CL16), LED: SilentiumPC Aurora II

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: Superlux HD 660, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

Pani Kasia

Znajomy kupował w tym sferisie Redmi 4X'a, jak na razie gra gitara. Też się przymierzam bo chyba najniższą cenę aktualnie mają i szukam opinii ;)

Z tego co widzę to od wersji z "oficjalnej dystrybucji" te tańsze różnią się typem gwarancji, w dystrybucji ABC gwarantem jest producent, a tutaj sklep. Czyli właściwie dobrze, jak coś się popsuje to odsyłasz do sklepu i robią resztę za Ciebie.

Polecam Redmi Note 3 PRO na Snapdragonie, ewentualnie Redmi Note PRO na x25

Redmi Note 3 PRO w 2 Gb wersji dorównuje wydajnościowo  Redmi Note 3 z 3 Gb ma MTK , do tego ma lepsze GPU. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Pani Kasia

Jeśli zbywa Ci 150 zł to kupuj z oficjalnej dystybucji ;) Jeśli wolisz zainwestować te pieniążki w coś innego (np. oprocentowanego na 40%) to nieoficjalna distri rządzi.

A skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 691 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...