Skocz do zawartości

Innowacyjny serwer pvp

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 688 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witajcie jestem założycielem serwera MyLobby.

Na beta testach naszego serwera było 110 graczy, po tygodniu zostało 40 :). Aktualnie jest whitelista i czekamy na nowa edycje która odbędzie się w piątek o 16.00, wszystko poprawiliśmy.

Posiadamy blazingpacka, system AntiAttack oraz AntyProxy. Przy 100 graczach TPS nie spadły poniżej 19.97, co jest wynikiem dobrej jakości i znajomosci mavena naszego technika @yooniks.

do rzeczy, poszukuje sponsorów na wykupienie reklamy, oraz opłacenia serwera. 

Gwarantuje: rangę, rangę na ts oraz stały kontakt.

Oczekuje: dobrego kontaktu, wyrozumiałości, znajomosci ortografii oraz dobry mikrofon i pieniędzy :D

do kontaktu zapraszam na skype: dzordan20 ewentualnie ts3: MyLobby.pl

(to nie reklama proszę nie banować :( )

Pani Kasia

Cytat

Przy 100 graczach TPS nie spadły poniżej 19.97, co jest wynikiem dobrej jakości i znajomosci mavena[...]

czy to jest jakiś mocny bait?

@topic

określ jaką sumę oczekujesz od sponsora

fKJeAI4.jpg

Nie to nie jest bait, w piątek nowa edycja wbij i zobacz. 

Co do sumy, to jest określona tzn. Napisałem ze chce hajs na utrzymanie i reklamy jakies

Pani Kasia

Wasza strona to jakiś chujowy, niedziałający do końca template (pewnie podjebany z neta).
"Posiadamy blazingpacka, system AntiAttack oraz AntyProxy." - weź jeszcze dopisz, ze posiadacie antyddosa, firewalla i inne takie może?
"Co jest wynikiem dobrej jakości i znajomości mavena naszego technika @yooniks." - Co ma maven do optymalności kodu? I poza tym owy "programista" jeszcze tydzień temu nie miał zielonego pojęcia o tym narzędziu.
Yooniks? Ten idiota Entify co niedawno jeszcze nie wiedział jak się robi config, a pisze już sektory? A czemu ty nie jesteś technikiem? Przecież tyle umiesz XD serio błagam cię, skocz z mostu.
Ta osoba szuka kolejnego idioty, którego wyroluje.

Idź nadal próbować wgrać core @Oldisna bungeecorda.

@TheMajster @ScoreBoard

9040614720302981520898.png

51 minut temu, Sp1di napisał:

Wasza strona to jakiś chujowy, niedziałający do końca template (pewnie podjebany z neta).
"Posiadamy blazingpacka, system AntiAttack oraz AntyProxy." - weź jeszcze dopisz, ze posiadacie antyddosa, firewalla i inne takie może?
"Co jest wynikiem dobrej jakości i znajomości mavena naszego technika @yooniks." - Co ma maven do optymalności kodu? I poza tym owy "programista" jeszcze tydzień temu nie miał zielonego pojęcia o tym narzędziu.
Yooniks? Ten idiota Entify co niedawno jeszcze nie wiedział jak się robi config, a pisze już sektory? A czemu ty nie jesteś technikiem? Przecież tyle umiesz XD serio błagam cię, skocz z mostu.

@TheMajster @ScoreBoard

https://scr.hu/d5M7zW

https://scr.hu/KwZmp0

https://scr.hu/yBNM1R

- pisałeś do mnie, czy chce napisać z tobą core, który miał nie być wydajny, mieć chujowy kod, i ogólnie miał tylko jakoś działać, miał nie zapisywać danych itd. - po prostu na pierwszy rzut oka - o jakie zajebiste, kupuje. - wszystki miało być w gui, "bo niby dużo osob to kupuje", chciałeś to sprzedawać po 50 zł pp. jesteś idiotą i tyle.

Cytat

Co jest wynikiem dobrej jakości i znajomości mavena naszego technika @yooniks." - Co ma maven do optymalności kodu? I poza tym owy "programista" jeszcze tydzień temu nie miał zielonego pojęcia o tym narzędziu.

No ta, maven nic nie ma do optymalności, 

Cytat

I poza tym owy "programista" jeszcze tydzień temu nie miał zielonego pojęcia o tym narzędziu.

kilka tygodni**

Cytat

antyddos i antiattack z crafthosta, antiproxy moje, anticrash mój.

Cytat

Teraz się ośmieszyłeś, bo ta "strona" nie jest nasza, tylko ktoś podjebał domenę bo mu sie nudziło.

58 minut temu, Sp1di napisał:

@TheMajster @ScoreBoard

Oznaczyłeś 3 osoby, 2 z nich to idioci nic nie potrafiący i lecący na hajs, znowu szukacie jakiejś gównoburzy?

ScoreBoard miał być technikiem na mylobby ale nic nie potrafił więc jordii wymienił go na mnie, a scoreboard później płakał - i tyle.

TheMajster - osoba która wyśmiewa każdego, a sam ma chujowy kod.

Aktualnie interesuję się javą, powoli ogarniam java swing i awt, czasem bawię się HTML.

52 minuty temu, ˈyøøniks napisał:

https://scr.hu/d5M7zW

https://scr.hu/KwZmp0

https://scr.hu/yBNM1R

- pisałeś do mnie, czy chce napisać z tobą core, który miał nie być wydajny, mieć chujowy kod, i ogólnie miał tylko jakoś działać, miał nie zapisywać danych itd. - po prostu na pierwszy rzut oka - o jakie zajebiste, kupuje. - wszystki miało być w gui, "bo niby dużo osob to kupuje", chciałeś to sprzedawać po 50 zł pp. jesteś idiotą i tyle.

No ta, maven nic nie ma do optymalności, 

kilka tygodni**

antyddos i antiattack z crafthosta, antiproxy moje, anticrash mój.

Teraz się ośmieszyłeś, bo ta "strona" nie jest nasza, tylko ktoś podjebał domenę bo mu sie nudziło.

Oznaczyłeś 3 osoby, 2 z nich to idioci nic nie potrafiący i lecący na hajs, znowu szukacie jakiejś gównoburzy?

ScoreBoard miał być technikiem na mylobby ale nic nie potrafił więc jordii wymienił go na mnie, a scoreboard później płakał - i tyle.

TheMajster - osoba która wyśmiewa każdego, a sam ma chujowy kod.

Daj ss z kilku miesięcy temu, zakryj swoje wypowiedzi.
"mozna zrobic fakemysql XDDDDDDDDDDDDD"

W 1 ss była odpowiedź na up.

Ta chciałem to zrobić dla funny, więc pisałem to byle jak i większość kodu sobie "pożyczyłem", bo i tak dla ludzi (potencjalnych klientów) liczy się tylko czy działa i czy wszystko jest w gui.

Po jednym dniu mi się to znudziło i wywaliłem projekt, bo szkoda mi było na niego czasu.

I ja jestem idiota? Chwalisz się ile to już zarobiłeś na jakiejś śmiesznej "antycrasherce". Moim zdaniem robisz zupełnie to o czym pisałeś "ma działać i na pierwszy rzut oka ma być ok". Znając życie, gdybym zobaczył kod tego czegoś dostałbym zawału.

Edytowano przez Sp1di

Pani Kasia

30 minut temu, Sp1di napisał:

Ta chciałem to zrobić dla funny, więc pisałem to byle jak i większość kodu sobie "pożyczyłem", bo i tak dla ludzi (potencjalnych klientów) liczy się tylko czy działa i czy wszystko jest w gui.

Po jednym dniu mi się to znudziło i wywaliłem projekt, bo szkoda mi było na niego czasu.

I ja jestem idiota? Chwalisz się ile to już zarobiłeś na jakiejś śmiesznej "antycrasherce". Moim zdaniem robisz zupełnie to o czym pisałeś "ma działać i na pierwszy rzut oka ma być ok". Znając życie, gdybym zobaczył kod tego czegoś dostałbym zawału.

chcesz zobaczyć kod?

https://github.com/yooniks/y-AntiXProxy

tu masz kawałeczek, już dostałeś zawału?

Edytowano przez ˈyøøniks

Aktualnie interesuję się javą, powoli ogarniam java swing i awt, czasem bawię się HTML.

Przed chwilą, Sp1di napisał:

ty jebany idioto kurwa nie pierdol że znasz się na pisaniu pluginów bo to jest nie prawda idioto i weź tutaj nie pouczaj nikogo kto zna lepiej od ciebie jave :) przypomnieć tobie jak prosiłeś pewną osobę o core itd? 

@ˈˈˈyøøniks zna się lepiej na pisaniu pluginów niż ty więc przestań pierdolić o czyimś kodzie bo sam gówno potrafisz.

a co do psa Yordiego to nie polecam współpracy z tym typem bo jest kompletnym debilem który próbuje oszukać wszystkich po kolei. 

» BRAK

» SYGNATURY

5 godzin temu, Sp1di napisał:

@TheMajster @ScoreBoard

Dzięki za oznaczenie, odezwij się na Skype. 

Kolejny nieudany serwer. Dobry żart z tym mavenem, powiem że nawet śmiechem xD. Prawdziwy dobry serwer nie potrzebuje miliona reklam, nawet grałem na serwerze który wybił się tylko na liście serwerów, zero reklam ale tego nigdy nie osiągnięcie. Już nawet bonskopvp używający skrypty jest pierdyliard razy lepszy. Yooniks (czy jak tam się zwie ten no-name), super programista niedawno pytał jak config zrobić a wrzuca "autorskie sektory". Szybko się uczysz. Serwer postawiony jest na hostingu crafthost, odpowiedzią programisty jeśli można go tak nazwać było "Hosting zapewnia nam firewalla". Jak ty to piszesz, "scoreboard później płakał - i tyle". Nie jestem tym typem człowieka który płacze lub żałuje czegoś. Wyjebane mam na śmieszny serwerek, nie chwaląc się, mam już kilka zleceń na realizację serwerów. Serwer jest rzekomo zabezpieczony przed każdym exploitem crashem etc. tylko nie zdajecie sobie sprawy że mam lukę zewnętrzna która odetnie wszystko. Podobno macie współpracę z hostingiem to po co wam dodatkowe środki, żeby ludzi w chuja robić. Przedobrzona reklama, może i byłó to 100 graczy, ale później  najwyżej było 15 a nie 40.

Poprzedzając mój komentarz, jest kilka innych opiń odnośnie Yooniksa. Nie warto sobie głowy zawracać.

B U L L S H I T

Przepraszam za wszelakie błędy, piszę z telefonu.

Edytowano przez ScoreBoard

38 minut temu, Master_KFC napisał:

ty jebany idioto kurwa nie pierdol że znasz się na pisaniu pluginów bo to jest nie prawda idioto i weź tutaj nie pouczaj nikogo kto zna lepiej od ciebie jave :) przypomnieć tobie jak prosiłeś pewną osobę o core itd? 

@ˈˈˈyøøniks zna się lepiej na pisaniu pluginów niż ty więc przestań pierdolić o czyimś kodzie bo sam gówno potrafisz.

a co do psa Yordiego to nie polecam współpracy z tym typem bo jest kompletnym debilem który próbuje oszukać wszystkich po kolei. 

Kochany jesteś, dzięki za polecenie <3

Pani Kasia

XDDD ScoreBoard tak tylko przypomnieć chciałem ze miałeś nas ddosowac, Sp1di również grupki na discorze robił "Anty Jordii" XDDXDXDDDDD narazie TPS nie spadły a 100 typa było XD. Zajebcie się plis, znając życie zara wbije moderator i mnie zbanuje a was nie o fejmwm jestem

9 godzin temu, JordiiYT napisał:

XDDD ScoreBoard tak tylko przypomnieć chciałem ze miałeś nas ddosowac, Sp1di również grupki na discorze robił "Anty Jordii" XDDXDXDDDDD narazie TPS nie spadły a 100 typa było XD. Zajebcie się plis, znając życie zara wbije moderator i mnie zbanuje a was nie o fejmwm jestem

Pierwsze słyszę o takim discordzie, ale jak już jest to może ktoś dać zapro.

Tak zawsze "szpanujesz", że "wszystko" masz, ze hajs wypada ci z kieszeni, ze najlepiej programujesz i 100 innych rzeczy no, ale każdy wie jaka jest prawda. Albo jak się ciebie spyta o coś to mówisz, ze z/w bo jestes na imprezie o 23 (w wieku 13 lat XD) a potem wklejasz definicje z wikipedi ;/ 

Wiec ostatatecznie jebać cię i mam nadzieje, ze mnie przeprosisz Jordan.

12 godzin temu, ScoreBoard napisał:

Dzięki za oznaczenie, odezwij się na Skype. 

Kolejny nieudany serwer. Dobry żart z tym mavenem, powiem że nawet śmiechem xD. Prawdziwy dobry serwer nie potrzebuje miliona reklam, nawet grałem na serwerze który wybił się tylko na liście serwerów, zero reklam ale tego nigdy nie osiągnięcie. Już nawet bonskopvp używający skrypty jest pierdyliard razy lepszy. Yooniks (czy jak tam się zwie ten no-name), super programista niedawno pytał jak config zrobić a wrzuca "autorskie sektory". Szybko się uczysz. Serwer postawiony jest na hostingu crafthost, odpowiedzią programisty jeśli można go tak nazwać było "Hosting zapewnia nam firewalla". Jak ty to piszesz, "scoreboard później płakał - i tyle". Nie jestem tym typem człowieka który płacze lub żałuje czegoś. Wyjebane mam na śmieszny serwerek, nie chwaląc się, mam już kilka zleceń na realizację serwerów. Serwer jest rzekomo zabezpieczony przed każdym exploitem crashem etc. tylko nie zdajecie sobie sprawy że mam lukę zewnętrzna która odetnie wszystko. Podobno macie współpracę z hostingiem to po co wam dodatkowe środki, żeby ludzi w chuja robić. Przedobrzona reklama, może i byłó to 100 graczy, ale później  najwyżej było 15 a nie 40.

Poprzedzając mój komentarz, jest kilka innych opiń odnośnie Yooniksa. Nie warto sobie głowy zawracać.

B U L L S H I T

Przepraszam za wszelakie błędy, piszę z telefonu.

Tak jak ty to napisałeś:

Cytat

Szybko się uczysz

BOŻE, SERIO ZABIJ SIE.

Czy tak trudno zrobić sektory sprawdzające lokalizacje (playermoveevent), sekcje(config, lista sektorow itd), i przenosic na inny serwer za pomocą bungeecorda?

A tutaj ss, co pisałeś do mnie kilka dni temu:

https://scr.hu/JdZ8Bj - serio nie umiesz dodać graczy z arraylisty do arraylisty? XDDDDDDDDDDD

https://scr.hu/d56l5w - kilka dni temu, chciałeś abym ci dorobił coś do twojego pluginu "bo ty nie umiesz", jezu serio sie tak pogrążasz, piszesz jaki to ja kiedyś byłem słaby, a nie umiesz nic od ponad 3 miesięcy, jedziesz na kradzionym kodzie.

5 godzin temu, lunat1c napisał:

gdybys nie byl jebanym cwelem to moze bym cos ogarnal

ale jako ze jestes niedorozwinietym dzieckiem z wodoglowiem i malutkim mozgiem to wypierdalaj

nie polecam

pokazujesz tylko swoj poziom inteligencji, jestes kolejnym dzieckiem internetu które macha pieniędzmi od ojca.

jak mnie śmieszą takie kozaczki haha

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 688 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...