Skocz do zawartości

Serwer Hardcore // Pomysły // Od graczy dla graczy

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 753 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam robię serwer Hardcore. Taki stary hardcore jak na mc.skkf.net kto grał ten wie :) . I teraz mam do was pytanie. 

Macie jakieś pomysły na serwer żeby atmosfera była jak z hardcora? 

Oczywiście będą refile craftowane samorodkami :) .

Czekam na odpowiedzi :)

Kontakt:

Pozdrawiam i z góry dziękuję ;) 

Edytowano przez McLader

Pani Kasia

coś autorskiego.

Aktualnie interesuję się javą, powoli ogarniam java swing i awt, czasem bawię się HTML.

Pisać pluginy umiem więc spokojnie, a jeśli czegoś nie wiem to poprostu tu się pytam lub w ostateczności kupuję jakiegoś technika na stałe, który robi ze mną serwer :). 

Coś autorskiego tylko co :/ 

Nie mam żadnych pomysłów :/

Pani Kasia

Nie zaczynać z serwerem w ogóle, taka ode mnie sugestia. Kolejny serwerek, w ch*j już ich jest, przez to teraz edycje trwają 1 tydzień. Stary hardcore - edycje około 1msc, w stałej ilości graczy (nie wykonalne i to co masz na singlu. Nie uda Ci się zrobić bo teraz wszyscy wolą grać na chuj*wych iźihc, a jak już musisz zrobić to musisz raczej wykupić w piz*e reklam u youtuberów i to sporą (wydatek kilkuset złotych) i jakoś niedługo startuje serwer przecież jak skkaf, nie pamiętam jak się nazywa, ale coś słyszałem o tym. Na moje nie warto, ale rób co tam uważasz ja i tak już to w tą gierkę nie gram ;p

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 753 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...