Skocz do zawartości

Co się stanęło z xxx wyjaśnienia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 719 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Czesc sory że pisze o tym dopiero teraz ale w 2015 Posiadalismy server minecraft ip l server stał na nienajlepszych maszynach ale ludzie grali nawet po 700 800 osób jednak za co musze przeprosić przez moje niedopatrzenie 1 Administrator któremu osobiście ufałem   oszukał mnie jak i 2 właściciela [Mat_Men] no niestety tak bywa tyle że po miesiącu wyszły pewne komplikacje ten administrator okradał graczy na skiny w cs w związku z czym zostało poszkodowanych  jakieś 50 osób dokładnej liczby poszkodowanych nigdy nie udało mi się zdobyć. Po tych przykrych wydarzeniach nadszedł czas Kiedy server się sprzedał i doszło do Faworki ze strony 2 właściciela po tej porażce  postanowiłem odejść z administracji gdzieś w okolicach 25.11.2015 Oficjalnie  spadł na psy nikomu nie zależało na graczach ani na serverze czego efektem było przejęcie domeny przez obecnego właściciela który "WAPÓŁPRACOWAŁ" z Mat_Menem i finalnie doprowadził do upadku tego niegdyś Przyjemnego servera minecraft  Dziękuję za uwagę Napisałem to ponieważ wiele osób spało mi na fb i skype żebym napisał co się stało i kiedy zo zobaczenia $_$

Pani Kasia

Miło się czytało lecz regulaminu należy przestrzegać, a reklama nie jest dozwolona.

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 719 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...