Skocz do zawartości

Czy polecacie sklep bojawiem55.pl

Polecane posty

Pani Kasia

Nie polecam, jego strona jest słaba, ogólnie dużo jest negatywnych opinii.

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Pani Kasia

Z własnego doświadczenia nie mogę go polecić pod większe projekty jego sklepy są nieprzydatne lepiej zainwestuj w cos lepszego 

Witam, nawiązując do tematu @JimForce @dominik148 @EzioXanek opiszcie proszę w czym macie problem. Mam kontakty z właścicielami serwerów którzy korzystają z mojej aplikacji jak dotąd nikt nie zgłaszał mi żadnych problemów z jej działaniem. Sklep jest aktualizowany staram się wdrążać wszystko co polecają mi dodać właściciele serwerów aby korzystanie ze sklepu ułatwiało pracę właścicieli serwerów.

Pozdrawiam

Pani Kasia

Dnia 30.08.2017 o 23:16, bojawiem55 napisał:

Witam, nawiązując do tematu @JimForce @dominik148 @EzioXanek opiszcie proszę w czym macie problem. Mam kontakty z właścicielami serwerów którzy korzystają z mojej aplikacji jak dotąd nikt nie zgłaszał mi żadnych problemów z jej działaniem. Sklep jest aktualizowany staram się wdrążać wszystko co polecają mi dodać właściciele serwerów aby korzystanie ze sklepu ułatwiało pracę właścicieli serwerów.

Pozdrawiam

Ten sklep to nie sklep tylko sklejka 10 stron z neta. @bojawiem55Jeżeli już używa się API z hostingów typu MicroSMS to wypadało by je trochę przerobić pod sklep. A nie wkleić kod z przykładowego skryptu.

Sklep nie posiada MySQLi i jest na starą wersję PHP co naraża go na różnego rodzaju włamania czy same błędy. 

Krótko mówiąc bug na bugu bugiem pogania. 

"Mam kontakty z właścicielami serwerów którzy korzystają z mojej aplikacji jak dotąd nikt nie zgłaszał mi żadnych problemów z jej działaniem" 

Bardzo ciekawe stwierdzenie też mam kontakt z paroma osobami, które posiadają ten sklep i raczej im się nie podobało jak ktoś im się włamywał czy brał rangi za darmo.

Odradzam jakichkolwiek zakupów od tej osoby. No chyba, że chce się mieć serwerów w pół.

Parę ssów z samego htmla jak to wygląda

LaeILLW.png

o48g5Ls.png

Edytowano przez krzukosz

Prawdziwą odwagą nie jest wiedzieć jak odebrać życie, a kiedy je darować. ~ Mithrandir

Włamania których dokonywał pan panie @krzukosz oraz niejaki  @lordtricker oboje działacie wyrządzacie szkody na serwerach dziwi mnie to że osoba która tak postępuje  ma tutaj rangę "MPC Via WWW Team". 

Świetnie sprawę komentuje jak mniemam pana znajomy w innym temacie tutaj cytat

"Jeśli chcecie używać 10 stron sklejonych w 1 to spoko. Osoby, ktore tworza ten sklep nic nie umieja (jesli podpierdalanie kodu bojawiem55 + usuwanie jego licencji + dodowanie swojej licencji zalicza sie do jakichs umiejetnosci to przepraszam) [Osoba, ktora ja tworzy dostala bana za backdoory w majnkroft plugin wiec spx]

Edytowano 6 Marzec przez LordSriker"

Widać bardzo dobrze że panu krzukosz oraz jego "ekipie" zależy tylko aby się włamywać na inne serwery i niszczyć. 

Nigdy nie kontaktował się pan aby dany problem, lukę naprawić, rozwiązać.

Nie mówię już tutaj o naruszeniu praw autorskich i odkodowywania plików co jest niezgodne z moim regulaminem korzystania z aplikacji.

Ufanie w kwestii płatności aplikacji napisanej w PHP przez niekoniecznie wprawnego developera (tak, odkodowałem. Złamałem licencje. Czekam na pozew.) jest jak zwierzanie się z najskrytszych sekretów prostytutce - wiadomo że jedno i drugie prowadzi do ciekawych sytuacji.

Jeżeli jesteś zainteresowany pomocą, napisz to w odpowiednim dziale - daj możliwość wykazania się innym. Pomagam na PW tylko i wyłącznie odpłatnie.

15 godzin temu, bojawiem55 napisał:

Włamania których dokonywał pan panie @krzukosz oraz niejaki  @lordtricker oboje działacie wyrządzacie szkody na serwerach dziwi mnie to że osoba która tak postępuje  ma tutaj rangę "MPC Via WWW Team". 

Świetnie sprawę komentuje jak mniemam pana znajomy w innym temacie tutaj cytat

"Jeśli chcecie używać 10 stron sklejonych w 1 to spoko. Osoby, ktore tworza ten sklep nic nie umieja (jesli podpierdalanie kodu bojawiem55 + usuwanie jego licencji + dodowanie swojej licencji zalicza sie do jakichs umiejetnosci to przepraszam) [Osoba, ktora ja tworzy dostala bana za backdoory w majnkroft plugin wiec spx]

Edytowano 6 Marzec przez LordSriker"

Widać bardzo dobrze że panu krzukosz oraz jego "ekipie" zależy tylko aby się włamywać na inne serwery i niszczyć. 

Nigdy nie kontaktował się pan aby dany problem, lukę naprawić, rozwiązać.

Nie mówię już tutaj o naruszeniu praw autorskich i odkodowywania plików co jest niezgodne z moim regulaminem korzystania z aplikacji.

Kontakt poprzez GG był 10 krotny. Jeżeli jakiś LordPepsiak chodzi i mówi iż "programuję" zresztą tak jak i Ty to mówisz. I napiszę pod moim tematem że kradnę kod z bojawiema z takiego gówna to mogę mu napluć i tyle. 

I jeżeli ktoś miał by się włamywać to na pewno nie LordTricker bo jak zauważyłeś robi to kto inny. Dodatkowo niezgodne z twoim regulaminem? To że ktoś mi to udostępnia to już nie moja wina nie sprzedawaj sklepu osobom które robią takie rzeczy. Nie umiał byś sam zrobić takiego sklepu. 

Czekam na php7 w "twoim" sklepie. Nie wspominając już o mysqli.

Prawdziwą odwagą nie jest wiedzieć jak odebrać życie, a kiedy je darować. ~ Mithrandir

Pani Kasia

Dnia 1.09.2017 o 06:42, krzukosz napisał:

Ten sklep to nie sklep tylko sklejka 10 stron z neta. @bojawiem55Jeżeli już używa się API z hostingów typu MicroSMS to wypadało by je trochę przerobić pod sklep. A nie wkleić kod z przykładowego skryptu.

Sklep nie posiada MySQLi i jest na starą wersję PHP co naraża go na różnego rodzaju włamania czy same błędy. 

Krótko mówiąc bug na bugu bugiem pogania. 

"Mam kontakty z właścicielami serwerów którzy korzystają z mojej aplikacji jak dotąd nikt nie zgłaszał mi żadnych problemów z jej działaniem" 

Bardzo ciekawe stwierdzenie też mam kontakt z paroma osobami, które posiadają ten sklep i raczej im się nie podobało jak ktoś im się włamywał czy brał rangi za darmo.

Odradzam jakichkolwiek zakupów od tej osoby. No chyba, że chce się mieć serwerów w pół.

Parę ssów z samego htmla jak to wygląda

Ukryj treść

LaeILLW.png

o48g5Ls.png

Jeżeli kod wygląda tak jak na tych ss'ach to chyba wszystko jasne :D

Dnia 22.08.2017 o 20:11, xFranek napisał:

Witam,

Czy polecacie itemshop bojawiem55.pl?

Ogólnie sklep dziurawy jak ser szwajcarski, sam kod wygląda paskudnie nie mówiąc juz o działaniu. Do tego to śmieszne hashowanie kodu aby nie było widać tego syfu. Ogóla ocena sklepu to taka 2/10 juz bardziej polecam sklep typu hostingowego. Pozdrawiam

"Życie jest okrutne. Dlaczego życie po życiu miałoby być lepsze?" ~ Davy Jones

Naucz się pisać poprawnie kod, to raz. Dwa, sklep jest pełen bugów oraz to wygląda jakby to był zlepek z kilku innych sklepów, których widziałem, ale widzę że ludzie to już pisali. Trzy, naucz się, również poprawiać kod jak ktoś Cie o to prosi od kilku miesięcy. Pozdrawiam oraz miłego wieczoru lub dnia.

2 minuty temu, Pexy napisał:

Naucz się pisać poprawnie kod, to raz. Dwa, sklep jest pełen bugów oraz to wygląda jakby to był zlepek z kilku innych sklepów, których widziałem, ale widzę że ludzie to już pisali. Trzy, naucz się, również poprawiać kod jak ktoś Cie o to prosi od kilku miesięcy. Pozdrawiam oraz miłego wieczoru lub dnia.

Nie odkopuj postów z 2017 roku. Bezsensu to jest.

supreme.gif

1 minutę temu, orzechovsky napisał:

Nie odkopuj postów z 2017 roku. Bezsensu to jest.

Kiedy sklep dalej istnieje. Nie mogę wyrazić swojej opinii, na ten temat. Może twórca posta, lub sklepu zauważy to i coś zmieni?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...