Skocz do zawartości

Zasilacz a karta graficzna

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 757 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Siema kupiłem ostatnio kartę graficzną Radeon R9 270 która wymaga min. 500W zasilacza a ja posadam 350W czy karta uruchomi się.Czy raczej muszę zmienic go na lepszy.

Piszę bo już podłączyłem kartę ale komputer jej nie wykrywa,może być to spowodowane przez podłączony jeden 6 pin. 

Zapomniałem dopisać że zasilacz mam SilentumPC.

Procesor: AMD A8 7650K

Karta Graficzna: MSI GeForce GTX 750TI

RAM: 2x4GB Goodram HyperX

Obudowa: Zalman T4

Pani Kasia

Producenci zawyżają mocno te wymaganie (dotyczy one bardziej całego zestawu, ale tak czy siak - jest ono mocno zawyżone). 

Jak nie podłączysz wszystkich złączy zasilających to karta się nie odpali.

350W to mało i możliwe, że komputer będzie się wyłączać podczas bardziej wymagającego działania, ale na pulpicie powinna dać radę.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: AsRock X470 Gaming K4, Karta Graficzna: Palit GTX 1070 Super JetStreamZasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: SilentiumPC Grandis 2 XE1436, RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 2800MHz CL16), LED: SilentiumPC Aurora II

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: Superlux HD 660, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

A ile Wat min. Bym potrzebował ?

Procesor: AMD A8 7650K

Karta Graficzna: MSI GeForce GTX 750TI

RAM: 2x4GB Goodram HyperX

Obudowa: Zalman T4

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 757 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...