Skocz do zawartości

Polecane posty

Pani Kasia

Zależy co kto lubi, postać ma ogromny potencjał


<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Udostępnij ten post


Link to postu

Thresh jest bardzo trudny do opanowania, w pełni. Ogromna część dobrego supporta to wiedza o tym, co powinieneś robić na mapie w danym momencie. Szczególnie na Threshu. Oczywiście do tego dochodzi trafianie skillshotów - Thresh będzie bezużyteczny CAŁĄ grę, jeśli nie będziesz trafiać hooka. Tutaj, żeby trafiać Q często, musisz "czuć" Thresha, ze względu na to, że jest do dość unikalna umiejętność, tak jak cała postać. Jeśli nie masz czasu/chęci nauczyć się nim grać, nie będzie to dla Ciebie dobry pick. Do tego dochodzi meta, która dalej, nawet po nerfie faworyzuje supportów defensywnych/shieldujących, którzy mogą budować ardenta. Jeśli zawalisz przeciwko takiemu zbyt wiele razy, po prostu Cię zoutscaluje.


To wygląda jak sygnatura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

Moim zdaniem zależy od umiejętności manualnych gracza przykładowa ja na 10 hooków trafię 1/2 hehe. 

Udostępnij ten post


Link to postu

Thresh jest dobrym supportem. Mozesz wygrać bota dobrymi hookami + latarnia dla junglera, oraz chodzić na mida i tam pomagać od czasu do czasu :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...